Відомо, у скільки гранд Ла Ліги оцінює Довбика після його гри на Євро
«Атлетіко» зацікавлений у трансфері українця
![Відомо, у скільки гранд Ла Ліги оцінює Довбика після його гри на Євро](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/55/orig_691012.jpg)
26-річний український форвард «Жирони» Артем Довбик зацікавив низку іменитих клубів, які спробують його підписати у літнє трансферне вікно.
Українського нападника зараз найчастіше пов'язують з мадридським «Атлетіко». Попри нерезультативний виступ Артема на Євро-2024 у складі збірної України, «матрацники» все одно хочуть купити українця, Довбик надалі є ціллю номер один для клубу. Однак «Атлетіко» не готовий платити «Жироні» 40 мільйонів євро і пробує знизити ціну. Мадридський клуб оцінює Артема у 25 мільйонів євро.
Артем став найкращим бомбардиром сезону Ла Ліги 2023/24. В українця – 24 голи. Він обійшов Александера Серлота з «Вільярреала», на рахунку якого 23 забиті м'ячі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697367.jpg)
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697367.jpg)
Суперником українця у півфіналі ОІ був Арлен Лопес із Куби
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697320.jpg)
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697320.jpg)
Українська легкоатлетка – про колишнього голову НОК України
![ФОТО. Роналду з коханою показали, як проводять час у Мадриді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697306.jpg)
![Франція U-23 – Єгипет U-23. Прогноз і анонс матч 1/2 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697440.jpg)
![Франція U-23 – Єгипет U-23. Прогноз і анонс матч 1/2 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697440.jpg)
![«Було важкувато...» Магучіх розповіла, завдяки чому виграла золото ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697434.jpg)
![«Було важкувато...» Магучіх розповіла, завдяки чому виграла золото ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697434.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/170/thumb_474154.jpg)
![TolsTIyELF](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/170/thumb_474154.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/85/thumb_377086.png)
![ВИКТОР АНДРУЩИК](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/85/thumb_377086.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Saar](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)