ДЕ БРЮЙНЕ: «Не хотіли ризикувати з кутовим. Могли вилетіти з Євро»

Півзахисник збірної Бельгії – про матч з Україною

3488
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Кевін де Брюйне

Півзахисник збірної Бельгії Кевін де Брюйне поділився емоціями після матчу з Україною (0:0) на Євро-2024.

«Ми віддавали всі сили протягом трьох матчів. Команда бігла до 95-ї хвилини. Усі хочуть перемагати в матчах, і ми намагалися зробити це на полі, але не змогли. У першому матчі в нас був важкий початок. Україна – складний суперник, і вони теж були небезпечні.

Ми намагалися виграти матч і мали можливості для взяття воріт до 90-ї хвилини. Але ми не хотіли ризикувати з кутовим, бо знали, що можемо пропустити гол і тоді вилетимо з Євро. Іноді потрібно йти на певний ризик, а іноді потрібно бути розумним, і сьогодні я хотів бути розумним.

На початку гри пресинг був хорошим, але потім нам не завжди вдавалося пройти через півзахист. У розстановці 5-4-1 не все виходило, нам було дуже складно пресингувати, але в другому таймі ми змінили розстановку, і тоді все пішло краще. Не так-то просто пресингувати, коли є п'ять захисників», – сказав де Брюйне.

В 1/8 фіналу збірна Бельгії гратиме з командою Франції.