26 червня о 23:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

26 червня о 23:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Консейсау б'є зліва, трохи мимо і Жота та Рамуш не змогли підставити ногу!

26 червня о 23:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +1

МОМЕНТ!

Після закидання Фелікса зліва Семеду в дотик розстрілював Мамардашвілі з кута воротарського, але не переграв опонента. Чотири хвилини тим часом додано.

26 червня о 23:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

Кінцівку матчу грузини проводять в атаці.

26 червня о 23:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
87’

Як не дивно, але грузини зараз більше з м'ячем.

26 червня о 23:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Меквабішвілі зіграв у ноги супернику.

26 червня о 23:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

Заміни в Грузії

Меквабішвілі замість Чакветадзе, Давіташвілі замість Кварацхелії.

26 червня о 23:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Схоже, сьогодні буде гучна сенсація.

26 червня о 23:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

кверкрквеля замість Гвелесіані.

26 червня о 23:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Заміни в Португалії

Діого Жота замісь Нету, Нунеш замість Жоао Невеша.

26 червня о 23:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Гравців Грузії вже починають ловити судоми.

26 червня о 23:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

МОМЕНТ!

Чакветадзе вибіг після блискавично контратаки справа на воротаря і влупив на силу метрів з 10, вийшло вище!

26 червня о 23:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
69’

Португальці знову обклали штрафний Грузії.

26 червня о 23:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Заміни в Португалії.

Роналду і Антоніу Сілва з поля, їх поміняли Рамуш і Семеду.

26 червня о 23:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Кварацхедія поліз на кількох і заробив штрафний.

26 червня о 23:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Заміна в Грузії

Цитаїшвілі замість Лочошвілі

26 червня о 23:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Розмашисту атаку Грузії зіпсував Кварацхелія невдалими фінтами.

26 червня о 23:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Звісно, португальці рвонули забивати ще активніше.

26 червня о 23:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

ГГГГГГГООООООООЛЛЛЛ!!!!!!!!

Мікаутадже поклав м'яч ух точки у правий нижній кут так, що стрибок воротаря туди ж виявився даремним!

26 червня о 23:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Пенальті у ворота Португалії!

Арбітр після перегляду ВАР побачив фол Антоніу Сілви на Лочошвілі - удар по нозі все ж був.

26 червня о 23:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Рубен Невеш в центрі поля завалив руками суперника.

26 червня о 23:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Момент!

Кварацхелія опинився перед воротарем і акцентовано не зумів пробити!

26 червня о 23:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

26 червня о 22:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +1

Дальній низовий удар Жоао Фелікса ловить Мамардашвілі.

26 червня о 22:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

Нету малював штафний і отримав гірчичник.

26 червня о 22:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Дальній обвідний удар Пальіньї летить мимо правої штанги!

26 червня о 22:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Португаьці метушаться, дуже хочуть забити до перерви.

26 червня о 22:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Португальці тиснуть, грузини відбиваються.

26 червня о 22:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Нету пробував подати зліва, кутовий.

26 червня о 22:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Небезпечно!

Роналду зіграв у стінку, вибіг на лівий кут воротарського і Гвелесіані встиг заблокувати!

26 червня о 22:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Небезпечно!

Кварацхелія бив з правого кута штрафного і зовсім трохи не влучив у праву дев'ятку.

26 червня о 22:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Небезпечно!

Дальній удар Консейсау летить мимо, але поруч з правою штангою.

26 червня о 22:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Роналду впав в чужому штрафному і почав вимагати пенальті, оскільки вважав, що його тягнули за футболку, але в підсумку випросив собі тільки жовту картку.

26 червня о 22:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Дальній удар Пальіньї забирає впевнено Мамардашвілі.

26 червня о 22:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Ще один штрафний знайшов голову Антоніу Сілви, який і сам пробив погано, і Роналду не дав.

26 червня о 22:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Момент!

Кріштіану перекинув стінку, але Мамардашвілі зреагував і перевів на кутовий.

26 червня о 22:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Консейсау заробив штрафний прямо перед карним майданчиком Грузії. Кріштіану?

26 червня о 22:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Далот перервав фланговий простріл

26 червня о 22:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Трохи поконтролювали м'яч і грузини, але на своїй половині.

26 червня о 22:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Грузія відійшла назад і явно гратиме другим номером.

26 червня о 22:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

ГГГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Після обрізки Антоніу, проходу і пасу Мікаутадзе Кварацхелія зліва вискочив на побачення з воротарем і впевнено його переграв ударом у дальній кут!

26 червня о 22:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

26 червня о 21:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В середу, 26 червня, відбудеться матч 3 туру чемпіонату Європи, в якому гратимуть національні збірні Грузії та Португалії. Поєдинок відбудеться в Гельзенкірхені на стадіоні «Фельтінс-Арена», початок – о 22:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Збірна Грузії посідає 4 місце в групі F, маючи 1 очко, але гірші додаткові показники, ніж у Чехії. На Євро-2024 грузини дебютували з поразки від Туреччини з рахунком 1:3, а в другому турі зіграли внічию 1:1 з Чехією. Португалія лідирує в групі з 6 очками після перемог над Чехією (2:1) та Туреччиною (3:0). Ці перемоги забезпечили Португалії достроковий вихід у плей-оф.

Навряд чи грузини вийдуть з групи, але влаштувати цікавий поєдинок (на відміну від Англії та Словенії) цілком можуть.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Грузія – Португалія.