Сабо оцінив валідольну перемогу збірної України у матчі зі Словаччиною

Екстренер збірної України висловився про результат цього поєдинку

21351
8
Йожеф Сабо

Колишній тренер збірної України Йожеф Сабо оцінив матч 2-го туру групи Е на Євро-2024 між збірними Словаччини та України. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь синьо-жовтих.

«Наші хлопці молодці, здобули дуже важкі й дуже важливі очки! Сама гра, на мій погляд, була рівною, виділяти когось не стану. Збірна грала у своєму стилі, мені здається, що Ребров все ще перебуває в пошуках оптимального складу.

Початок першого тайму вийшов нервовим, і тільки після пропущеного м'яча наші футболісти поступово почали оговтуватися. Становище змушувало більше рухатися, боротися за кожен м'яч і атакувати. Добре, що змогли проявити характер і переломити гру.

І дуже добре, що після забитого м'яча наша команда не пішла в оборону, до фінального свистка грала на перемогу. Але найголовніші випробування чекають на нас попереду, розстановка в групі вирішиться в заключних матчах. Побажаємо нашій команді гарної гри і фарту!», – сказав Сабо.