Сабо оцінив валідольну перемогу збірної України у матчі зі Словаччиною
Екстренер збірної України висловився про результат цього поєдинку
![Сабо оцінив валідольну перемогу збірної України у матчі зі Словаччиною](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/50/orig_690010.jpg)
Колишній тренер збірної України Йожеф Сабо оцінив матч 2-го туру групи Е на Євро-2024 між збірними Словаччини та України. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь синьо-жовтих.
«Наші хлопці молодці, здобули дуже важкі й дуже важливі очки! Сама гра, на мій погляд, була рівною, виділяти когось не стану. Збірна грала у своєму стилі, мені здається, що Ребров все ще перебуває в пошуках оптимального складу.
Початок першого тайму вийшов нервовим, і тільки після пропущеного м'яча наші футболісти поступово почали оговтуватися. Становище змушувало більше рухатися, боротися за кожен м'яч і атакувати. Добре, що змогли проявити характер і переломити гру.
І дуже добре, що після забитого м'яча наша команда не пішла в оборону, до фінального свистка грала на перемогу. Але найголовніші випробування чекають на нас попереду, розстановка в групі вирішиться в заключних матчах. Побажаємо нашій команді гарної гри і фарту!», – сказав Сабо.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анонс Олімпіади на 4 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697221.jpg)
![Анонс Олімпіади на 4 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697221.jpg)
Sport.ua представляє анонс 9-го дня ОІ-2024 спільно з FAVBET
![ФОТО. Роналду з коханою показали, як проводять час у Мадриді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697306.jpg)
![ФОТО. Роналду з коханою показали, як проводять час у Мадриді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697306.jpg)
Кріштіану і Джорджина знаходять час на відпочинок, розваги та тренування
![Кохан завоював бронзову медаль Олімпіади 2024 у метанні молота!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697412.jpg)
![Кохан завоював бронзову медаль Олімпіади 2024 у метанні молота!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697412.jpg)
![Денис ОЛІЙНИК: «Обов'язки капітана ЛНЗ – черговий виклик для мене»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697441.jpg)
![Мартін Баколе зізнався, хто його більше вразив у спарингах: Усик чи Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697192.jpg)
А де розбір гри? Після Румунії все розписав: Лунін, Степаненко,Мудрик винуваті в поразка,а тут і два слова не згадав.Невже важко відмітити і привітати з хорошою грою Турбіна, Шаперенка,Ярмоленко, Зінченка тогож Мудрика з Довбиком?
Коли хейтити воно експерт,а зараз це не його хліб.Команда не впала духом і команда грала до кінця.Одна огида від таких експериментів.
Очікую на коментар обісравшогося Вацка і Леоненка
У такому випадку, ми наберемо 4 очка у групі, але посядемо 4 місце. Це найболючіший варіант.