1

Анчелотті оцінив перемогу Реала над Боруссією Д у фіналі Ліги чемпіонів

1 червня королівський клуб обіграв у фіналі єврокубкового турніру джмелів 2:0

Getty Images/Global Images Ukraine. Карло Анчелотті

1 червня відбувся фінальний матч Ліги чемпіонів 2023/24 між командами Боруссія Дортмунд та Реал Мадрид. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь королівського клубу.

Після завершення зустрічі головним тренер вершкових Карло Анчелотті прокоментував успіх своїх підопічних:

«До цього ніколи не звикнеш. Це було дуже складно, набагато складніше, ніж ми думали. У першому таймі нам довелося постраждати; у другому таймі ми менше втрачали м'яч та грали краще – але це вже все дрібниці. Ми виграли. Казковий сон продовжується.

Мені не подобався рівень, на якому ми грали у першому таймі. Ми втрачали м'яч занадто часто і не там. Ми дозволили Дортмунду грати так, як вони хотіли – форсувати втрати та грати у переходах. Ось де вони найнебезпечніші.

Мені не треба було кричати в перерві, але мені треба було прояснити щось. Ми втратили занадто багато м'ячів, а Дортмунд діяв краще за нас. Потім ми трохи скоригували нашу стратегію, щоби краще позиціонуватися на полі. На щастя, зрештою, це спрацювало.

Цього сезону у нас було багато проблем через травми. Це ще більше зблизило нас як команду. Потрібна хороша згуртованість та якість. Одного із двох недостатньо.

Так, тепер ми святкуватимемо. Я сказав президенту Пересу, щоб він уже починав думати про 16-й титул Ліги чемпіонів – але не кажу робити це із завтрашнього дня», – сказав Анчелотті.

Відеоогляд матчу Боруссія Д – Реал – 0:2

Події матчу

83’
ГОЛ ! М'яч забив Вінісіус Жуніор (Реал Мадрид).
74’
ГОЛ ! М'яч забив Данiель Карвахаль (Реал Мадрид).
(19)

Роналду не забив 30-й пенальті у кар'єрі. Скільки промахів у Мессі?
Футбол | 02 липня 2024, 07:31 0

Кріштіану не зумів переграти Яна Облака з 11 метрів у матчі Португалії та Словенії

Франція – Бельгія – 1:0. Все вирішив автогол. Відео гола та огляд матчу
Футбол | 01 липня 2024, 21:33 0