Хуммельс збив Камавінгу на лінії свого штрафного.

01 червня о 23:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Беллінгем мав подвоювати переагу, але Щлоттербек в підкаті носком ноги трохи змінив траєкторію!

01 червня о 23:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

ГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Все просто - навіс з кутового Крооса і Карвахаль на ближній штанзі підрізав м'яч головою у дальній кут!

01 червня о 23:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Заміна в Боруссії.

Ройс замість Адеємі.

01 червня о 23:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
69’

МОМЕНТ!

Повз м'яч після навісу Вінісіуса пролетіли і Беллінгем, і Кобель, і захисники.

01 червня о 23:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Перехопив Реал м'яч, тримає його в центрі.

01 червня о 23:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Реал трохи ожив, але несильно.

01 червня о 23:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Куртуа відбив кулаками удар Фюлькруга метрів з 20!

01 червня о 23:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Куртуа ще раз помилився, знову без наслідків.

01 червня о 23:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Реал грає на відбій, Рюдігер виносить.

01 червня о 23:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Небезпечно!

Карвахаль після закидання бив, але Маатсен вставив ногу і пом'якшив удар.

01 червня о 23:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Другий тайм якийсь монотонний, нема чого згадати.

01 червня о 23:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Реал зовсім не атакує, дивно.

01 червня о 23:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Момент!

Хуммельс збив Вінісіуса біля лівого кута штрафного. Кроос бив у ближню дев'ятку, Кобель витягнув, а після кутового Карвахаль пробив вище!

01 червня о 23:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Знову Боруссія активніша, рієрсон прострілив справа і заробив кутовий.

01 червня о 23:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

01 червня о 22:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

01 червня о 22:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +3

В доданий час гостро атакує Боруссія.

01 червня о 22:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Чотири хвилини додано.

01 червня о 22:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

Хуммельс в підкаті вибив м'яч на фланзі з ніг Вінісіуса.

01 червня о 22:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Забітцер сфолив в атаці, почав сперечатися і отримав попередження.

01 червня о 22:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Момент!

Дальній удар Забітцера метрів з 20 полетів низом у лівий кут, Куртуа ледь дотягнувся!

01 червня о 22:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Вінісіус впав без фолу, Шлоттербек для чогось прибіг сперечатися з арбітром і отримав попередження.

01 червня о 22:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Вінісіус в підкаті в'їхав у Кобеля, арбітр показав гірчичник. Боруссія тепер може провокувати Вінісісуса, великі шанси отримати червону.

01 червня о 22:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
01 червня о 22:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

У швидкій контратаці Боруссії Менді штовхнув Адєеємі корпусом і арбітр показав вставати.

01 червня о 22:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

МОМЕНТ!!!

Після чергового пасу врозріз Адеємі всикочив на Куртуа зліва, Куртуа відбив, а Фюлькруг не зумів добити!

01 червня о 22:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Емре Джан на газоні, отримав якесь пошкодження.

01 червня о 22:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

ШТАНГА!!!!!

Каскад моментів біля воріт Реала дивом не закінчився голом - спершу куртуа таки невпевнено зіграв, а в наступній атаці Фюлькруг вибіг на Куртуа і влучив у штангу, правда, з офсайду!

01 червня о 22:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Правда, коментатор, говорячи, що українці підсвідомо чекають грубої помилки Куртуа, влучив у саме яблучко?

01 червня о 22:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

ММММОООООМЕНТТТТТТТТТТТТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Хуммельс пасом врозріз вивів Адеємі на Куртуа, форвард обіграв бельгійця, але Карвахаль в підкаті заблокував удар зліва у порожні ворота!!!

01 червня о 22:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Хуммельс вкотре в матчі не дав пройти себе Вінісіусу.

01 червня о 22:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Вінісісус змістився на правий фланг і бив з тієї ж точки, що Вальверде. Тепер на два метри вище.

01 червня о 22:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

МОМЕНТ!!!!

Фюлькруг відкрився на закидання, вибіг на ворота, віддав назад на Брандта і той метрів з 14 пробив мимо правої штанги!

01 червня о 22:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Боруссія ефектно в пас виходить з свого штрафного, Камавінга змушений збити Санчо в центрі.

01 червня о 22:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Дальній удар Вальверде летить метрів на п'ять вище. Бив з точки Мессі-Роббена-Ярмоленка.

01 червня о 22:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Беллінгем головою скинув у руки Кобелю.

01 червня о 22:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
01 червня о 22:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
01 червня о 22:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Кобель, вибиваючи м'яч, ледь не помилився і не привіз собі проблеми.

01 червня о 22:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Боруссія атакує, Реал відбивається. Рієрсон прострілив справа, буде кутовий.

01 червня о 22:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Затримка матчу чогось, але УЄФА не показує, що саме сталося, правилами заборонено.

01 червня о 22:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

01 червня о 21:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В суботу, 1 червня, відбудеться фінальний поєдинок Ліги чемпіонів сезону 2023/2024, в якому гратимуть дортмундська «Боруссія» та мадридський «Реал». Гра пройде в Лондоні (Англія) на полі стадіону «Уемблі», початок – о 22:00 за Києвом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Звісно, явним фаворитом матчу є мадридський «Реал», якому не звикати брати участь в фіналах Ліги чемпіонів та вигравати їх. Навряд чи буде зі сторони «вершкових» недооцінка суперника, тому «Боруссії» доведеться стрибнути вище голови, щоб нарешті змусити «Реал» капітулювати в фіналі. Цікавою є позиція українських вболівальників у цьому протистоянні – частина з них вболіватиме за «Реал», бо там грає наш земляк Лунін, але буде й частина, яка вболіватиме за мадридців тільки в тому випадку, коли Андрій вийде в основі, що, на жаль, виглядає малоймовірним. Крім того, велика кількість прихильників київського «Динамо» чисто принципово вболіватимуть за «Боруссію», оскільки у випадку успіху дортмундців донецький «Шахтар» не потрапить напряму в групу Ліги чемпіонів, що явно потішить фанатів киян.

Sport.ua проведе текстову трансляцію «Боруссія» – «Реал».

Опитування

Голосів 59
Спрогнозуйте результат ⚽️ фінального матчу 🏆 Ліги чемпіонів між командами Боруссія Дортмунд та Реал Мадрид, який пройде 1 червня о 22:00 у Лондоні