ПОЗДЄЄВ: «Нам не вистачило якості, щоб реалізувати свої моменти»
Тренер «Колоса» – про матч з «Зорею»
![ПОЗДЄЄВ: «Нам не вистачило якості, щоб реалізувати свої моменти»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/14/orig_682984.jpg)
Виконувач обов'язків головного тренера «Колоса» Олександр Поздєєв підбив підсумки матчу з «Зорею». Його підопічні на власному полі мінімально поступилися луганському клубу (0:1).
- Я не оцінюю матчі – фартовий чи нефартовий. Не вистачило, напевно, нам трошки якості, щоб реалізувати моменти. Мені сподобалася гра в плані темпу, бажання. Ми атакували, витримували баланс. На жаль, ми дуже легко подарували суперникам гол. Це дуже сумно, тому що ми дали фору команді, яка грала в п'ять захисників. Важкувато вскривати оборону в п'ять захисників.
Мені сподобався натиск, бажання хлопців, і дуже прикро, що ми програли. Дуже прикро. Мені здається, що наші хлопці заслуговують на те, щоб набирати очки. Але це футбол.
– Вже в понеділок наступний матч проти ЛНЗ. Виходить, що за тиждень це вже третя гра. Чи встигне команда відновитися?
- Звичайно, це дуже виснажливо. Тим паче, коли це не підкріплюється результатами позитивними. Це важкувато емоційно та фізично. Але у нас немає інших варіантів – будемо намагатися відновитися, наскільки це можливо. У нас є обойма хлопців, у нас не одинадцять футболістів, є інші.
Подивимося цю гру – щось потрібно скорегувати. Ми грали набагато краще в плані балансу в порівнянні з матчем проти «Динамо». Ми намагалися контролювати ті небезпечні зони коли ми атакуємо, в плані щоб у суперника не було можливості вибігати в атаки. Але все одно для тренера головне - результат. Начебто граємо непогано, покращуємося. Є велике бажання. Але, звичайно, результат розставляє всі крапки.
«Колос» посідає 10-те місце в УПЛ. Команда набрала 29 очок за 27 матчів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Чотири гравці Буковини переходять до команди Першої ліги](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696124.jpg)
![Чотири гравці Буковини переходять до команди Першої ліги](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696124.jpg)
Сумська Вікторія запросила буковинський десант
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/middle_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Олімпійський турнір із футболу відбудеться з 24 липня по 10 серпня
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696010.jpg)
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696126.jpg)
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696126.jpg)
![Українська тенісистка знялася з Олімпіади в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696025.jpg)