Руслан РОТАНЬ: «Ми хотіли перемогти, але треба прийняти цей результат»
Наставник «Олександрія» підбив підсумки зустрічі з львівським «Рухом»
![Руслан РОТАНЬ: «Ми хотіли перемогти, але треба прийняти цей результат»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/11/orig_682275.jpg)
27-го УПЛ «Олександрія» розійшлася миром із львівським «Рухом» (2:2). Руслан Ротань поділився емоціями від матчу із претендентом на єврокубки.
«Почнемо з того, що футбол сподобався вболівальникам ми граємо для них. Мені сподобалося, як виглядала команда, хотіли перемогти – це головне.
Помилки? Це все виправляється, тож це потрібно пройти. Заслуговували на більше, але треба прийняти цей результат.
Перший тайм був повністю за нами і другий тайм був непоганий, але кінцівка у фізичному плані нам не далася. Ми розуміли, що «Рух» молода команда, витривала, фізично готова. Вони створили небезпечні моменти.
Другий пропущений гол був нелогічний, тактична помилка та плюс рикошет. Потрібно прийняти результат. Я вважаю, наші хлопці заслуговували на перемогу, але чогось не вистачило. З такою грою ми дорослішатимемо. Не сумніваюся, що станемо сильнішими.
Смирний потягнув м'яз, гадаю, він випав на 3 тижні мінімум. Чекаємо на повернення Кампоса. Кінець сезону завжди важкий. Ми повинні забезпечити місце у Прем'єр-лізі та маємо бути мотивовані. Гра є і прийде результат, кількість перейде в якість. Це питання часу і треба набратися терпіння. Головне бути мотивованим і вірити у це. Впевнений, ми станемо сильнішими. Матчі, що залишилися, ми повинні провести на високому рівні», – сказав Ротань.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696010.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696010.jpg)
Сербські фанати важко пережили побиття їхньої команди в Любліні
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696039.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696039.jpg)
Ексчемпіон світу взяв участь у бліцопитуванні
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 29 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696116.jpg)
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 29 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696116.jpg)
![Дружина Луніна оцінила можливий відхід Андрія цього літа з Реала](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696078.jpg)
(спойлер: Ротань такого не казав, це черговий Спорт'івський креативчег)