Захисник Металіста 1925: «Мій гол дав поштовх для команди»
Микита Безуглий радий перемозі у матчі УПЛ
![Захисник Металіста 1925: «Мій гол дав поштовх для команди»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/11/orig_682272.jpg)
Захисник харківського «Металіста 1925» Микита Безуглий прокоментував перемогу над «Ворсклою» (3:2) у матчі 27-го туру УПЛ. Він зазначив, що його гол зарядив емоціями гравців.
– По-перше для нас важливий результат. Якість та те, як ми грали в цій грі, відходили на другий план, бо наші конкуренти здобули очки, інші грають між собою, тому проти «Ворскли» для нас на першому місці був результат.
- Чи змотивував команду твій перший гол? Можеш його описати?
– Я думаю, так, він надав невеличкий поштовх для команди, щоб далі грати. Але ми швидко пропустили, тому далі довелося знову набирати ходу, щоб здобути перемогу в нашого суперника.
– Було чутно емоції з роздягальні, кричали «Скрипник on fire»?
– Так, трошки було, бо довгоочікувана перемога. Але цього мало, будемо далі грати та перемагати.
«Металіст 1925» завдяки перемозі піднявся на 14-те місце у турнірній таблиці. У команди 22 бали. Від рятівного 12-го місця колектив Скрипника відстає на 5 очок.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)
Найбільше визнання отримав Еміліано Мартінес
![Член сім'ї президента. Яна Суркіс повідомила, що одружена з Біловаром](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696051.jpg)
![Член сім'ї президента. Яна Суркіс повідомила, що одружена з Біловаром](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696051.jpg)
Молода сім'я утворилася ще рік тому
![Трубін – із трофеєм. Бенфіка виграла передсезонний матч-турнір](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696171.jpg)
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 29 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696116.jpg)
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 29 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696116.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)