1536
3

Забарний не допоміг. Борнмут розгромно програв Арсеналу без Зінченка

Матч 36-го туру АПЛ закінчився з рахунком 3:0 на користь канонірів

У суботу, 4 травня 2024 року, відбувся матч 36-го туру Англійської Прем'єр-ліги між лондонським «Арсеналом» та «Борнмутом». Поєдинок завершився з рахунком 3:0 на користь господарів поля.

Всі яскраві моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перший гол у матчі на 45-й хвилині забив Букайо Сака, реалізувавши пенальті, який заробив для нього Кай Хаверц.

У другому таймі перевагу «канонірів» подвоїв Леандро Троссард, а кінцевий рахунок вже у компенсований арбітром час встановив Деклан Райс.

Український захисник «Арсенала» Олександр Зінченко провів весь матч на лаві для запасних, а його співвітчизник з «Борнмута», Ілля Забарний, відіграв матч від першої та до останньої хвилини.