ПУШИЧ: «Шахтар повернувся у гру як справді сильна команда»

Головний тренер «Шахтаря» поділився висновками про матч із «Зорею»

773
3
ФК Шахтар. Маріно Пушич

Головний тренер «Шахтаря» Маріно Пушич на післяматчевій прес-конференції поділився висновками щодо гри УПЛ із луганською «Зорею» (3:1):

«Вважаю, якщо розглядати перший тайм, ми грали досить добре, контролювали події на полі, за винятком, можливо, того, що недостатньо гостро діяли до нашого першого гола. Але, аналізуючи те, як ми просувалися і будували атаки, як створювали нагоди та що реалізували, це було дуже непогано.

Другий тайм ми, звісно, розпочали в тому ж дусі. Суперник намагався грати з дуже щільною обороною і швидкими контратаками, що йому добре вдається, бо має для цього швидкісних футболістів, та навіть цей момент був під нашим контролем. І, на мою думку, ми створили достатню кількість моментів, щоб вирішити долю цього поєдинку набагато раніше епізоду, коли пропустили гол, який став результатом переходу з нашого стандарту. Цього не мало б статися – поганий момент, але так стається. І це був єдиний епізод, коли ми могли сказати: добре, нам слід діяти набагато краще.

Водночас ми продовжували грати та повернулися в гру як справді сильна команда. Намагалися знайти шляхи до воріт, що нелегко, коли суперник грає дуже низько, і зрештою забили два гарні голи й мали ще кілька непоганих нагод. Те, як ми грали, та енергія, яку ми показали, те, як відреагували після рахунку 1:1, – це була гарна робота з нашого боку. Я дуже пишаюся своєю командою та цією реакцією. Тому, якщо розглядати всю гру, вважаю, ми заслужили цю перемогу».

Події матчу

90’ +1
ГОЛ ! М'яч забив Невертон (Шахтар Донецьк).
86’
ГОЛ ! М'яч забив Артем Бондаренко (Шахтар Донецьк).
73’
ГОЛ ! М'яч забив Ігор Кірюханцев (Зоря).
57’
Jordan (Зоря) отримує червону картку.
30’
ГОЛ ! М'яч забив Данило Сікан (Шахтар Донецьк).
(3)

Лунін близький до продовження контракту з Реалом
Футбол | 01 травня 2024, 17:06 0

Угода буде розрахована до 2028 року

Феєрія новачка. Шахтар у Києві ефектно розібрався з Чорноморцем
Футбол | 01 травня 2024, 15:01 25

Марлон Гомес оформив одразу три голи в першому матчі в стартовому складі за донецький клуб