Попередження: Джордан, 23, Герреро, 23, Батагов, 24, Бутко, 56

Вилучення: Джордан, 57 (друге попередження)

«Зоря»: Сапутін – Вантух, Батагов, Джордан, Бутко – Башич – Горбач (Дришлюк, 52), Антюх (Ндур, 89), Яцик, Кирюханцев (Бугай, 88) – Герреро.

Запасні: Турбаєвський, Мацапура, Жан Клод, Хахльов, Мічін, Слесар, Жуніньйо, Мишньов, Волошин.

«Шахтар»: Різник – Азарові (Траоре, 76), Матвієнко, Бондар, Конопля (Гочолеішвілі, 89) – Криськів (Марлон, 84) – Кевін (Невертон, 84), Судаков, Бондаренко, Швед (Егіналду, 84) – Сікан.

Запасні: Рудько, Степаненко, Келсі, Педріньйо, Міроші, Назарина, Ракіцький.

18 квітня о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

18 квітня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

ГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Невертон завів м'яч до лівого флангу штрафного, зіграв у стінку з Траоре та пробив у дальній кут.

18 квітня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через чотири хвилини.

18 квітня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Гочолеішвілі поміняв Коноплю.

89’

Ндур гратиме замість Антюха.

88’

Замість Кирюханцева вийшов Бугай.

18 квітня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Шахтар розіграв неймовірну комбінацію перед чужим штрафним, яку завершив удар Бондаренка з передачі Траоре в лівий кут.

18 квітня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Кевіна змінили на Невертона.

18 квітня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Шведа поміняли на Егіналду.

84’

Криськіва замінив Марлон.

18 квітня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Шахтар оточив чужий штрафний.

18 квітня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Кевін подавав із лівого флангу штрафного на дальню стійку, де головою бив Швед, але Батагов блокував м'яч.

18 квітня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

МОМЕНТ! Антюх викрутив удар здалеку з лівого флангу на завершення контратаки повз протилежну стійку.

18 квітня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

МОМЕНТ! Судаков перед штрафним замикав відскок від подачі з правого флангу, але Сапутін витягнув із-під поперечини.

18 квітня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

На заміну Азарові вийшов Траоре.

18 квітня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

МОМЕНТ! Удар здалеку з правого флангу від Судакова забрав до рук Сапутін.

18 квітня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

ГГГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Антюх запустив до лівого флангу контратаки Герреро, який зіграв у центр на Кирюханцева, а той переграв Різника.

18 квітня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Бутко перевів на кутовий простріл із лівого флангу штрафного від Кевіна.

18 квітня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Утратою м'яча перед чужим штрафним завершився типу дриблінг Сікана.

18 квітня о 16:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Антюх із лівого флангу штрафного прострілив у центр, але Герреро не встиг.

65’

Сапутін забрав до рук за межами воротарського подачу Коноплі з правого флангу на Кевіна.

18 квітня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Яцик виконав подачу з правого флангу до рук Різнику у воротарський.

18 квітня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Герреро відверто схопив руками Бондар біля технічної зоні.

18 квітня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

МОМЕНТ! Азарові запустив дальній удар із лівого флангу над поперечиною.

18 квітня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

По грудях дав м'ячем Судаков Дришлюку подачею з лівого флангу, що тому аж дихання збило.

18 квітня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

ВИЛУЧЕННЯ! Джордан просто рубав Судакова біля правого кута власного штрафного на другу жовту.

18 квітня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Азарові отримав по ногах від Бутка на лівому фланзі оборони.

18 квітня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Кирюханцев закрутив дальній удар із лівого флангу повз протилежну стійку.

18 квітня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

МОМЕНТИ! Батагов залишив простріл Бондаренка з лівого флангу перед воротарським для Кевіна, але той пробив точно у Вантуха, відскок від якого замикав Швед, але поцілив у Башича. Кутовий.

18 квітня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Замість Горбача гру продовжуватиме Дришлюк.

51’

Кевін сфолив проти Бутка на лівому фланзі атаки.

18 квітня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Шахтар намагається відродити атакувальний темп.

18 квітня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Десь Герреро зачепив голову Матвієнка й той дістав розсічення.

18 квітня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Матвієнко програв боротьбу Герреро на лівому фланзі штрафного, після чого простріл у центр перехопив Різник.

18 квітня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

18 квітня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

18 квітня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, одну хвилину.

18 квітня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

МОМЕНТ! Конопля під гострим кутом на правому фланзі штрафного завершував передачу Шведа, але пробив повз ближню стійку.

18 квітня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

МОМЕНТ! Різник не перехопив кулаком у центрі штрафного подачу Бутка з правого флангу, тож Герреро бив головою повз дальню стійку порожніх воріт.

18 квітня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Шахтар останні хвилини провів у низькому блоці.

18 квітня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Вантуха збив Швед на правому фланзі оборони.

18 квітня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Сікан красиво на дальній летів замикати подачу Шведа з правого флангу, але по м'ячу не влучив.

18 квітня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Яцик уже в падінні перед штрафним пробив кудись повз праву стійку.

18 квітня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Герреро просто не побачив бокову лінію на лівому фланзі та випустив м'яч у роздумах про передачу.

18 квітня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

ГГГГГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛ! Азарові виконав подачу з лівого флангу штрафного на дальню стійку для Сікана, який травмував коліно, але гол головою забив.

18 квітня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Зоря постійно намагається проводити атаки у відповідь. Явно не грав в одні ворота.

18 квітня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Судаков розігрався з лівого флангу до межі штрафного й пробив над воротами.

18 квітня о 15:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

МОМЕНТ! Башич підставився під дальній постріл із правого флангу від Шведа й від нього м'яч закрутився повз протилежну дев'ятку.

24’

Батагов попереджений за удар по ногах Сікана в центральному колі.

18 квітня о 15:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Герреро тут як тут був охоч поговорити.

18 квітня о 15:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Джордан у центральному колі з фолом розвернув Судакова.

18 квітня о 15:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Пас із правого флангу до зони перед штрафним на Кевіна завершився ударом бозна-куди.

20’

Відскок на правому фланзі штрафного Сікан перетворив на кутовий у боротьбі проти Батагова.

18 квітня о 15:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

МОМЕНТ! Судаков із штрафного зіграв у центр чужих володінь низом на Бондаренка, той пробити не зміг, а з добивання Конопля запустив м'яч над воротами.

18 квітня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Швед підставився під фол Батагова перед чужим штрафним.

18 квітня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Пас до лівого флангу штрафного на хід Джордан закрив від Сікана корпусом.

18 квітня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

На трибуни пішов заблокований захисником удар Судакова з пів кола перед штрафним.

18 квітня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Подача від Кевіна з лівого флангу на дальню стійку полетіла за лицьову.

9’

Раптові вибухи біля стадіону сполохали глядачів.

18 квітня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

МОМЕНТ! Герреро отримав пас на хід від Антюха до лівого флангу штрафного, після чого бив у ближній, однак Різник парирував.

18 квітня о 15:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Башич перехопив передачу Кевіна з лівого флангу до зони перед штрафним.

18 квітня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Кевін не пішов у глибину лівого флангу під передачу на хід від Сікана.

18 квітня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Легко зупинили захисники дриблінг Герреро на правому фланзі оборони.

1’

У столиці сьогодні опади, тому футбол буде швидким.

18 квітня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

18 квітня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 18-го квітня, відбудеться поєдинок 10-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться луганська «Зоря» і донецький «Шахтар». Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Лівий берег», початок о 15:30.

У цього перенесеного матчу своя історія. Його мали відіграти команди ще на початку жовтня, але оскільки обидві брали участь у єврокубках, то вирішили відкласти з'ясування стосунків на потім. Однак за цей час змінилося небагато – «Шахтар» так само бореться за чемпіонство, а «Зоря» так само ризикує опинитися в небезпечній зоні турнірної таблиці. Команда Марино Пушича йде без похибок у чемпіонаті в 2024 році, що не дивно, оскільки будь-якою невдачею переслідувачі миттю скористаються.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» – «Шахтар».