Дмитро НЄМЧАНІНОВ: «Не пригадую, щоб в УПЛ забивав у свої ворота»
Захисник «Минаю» розповів про поразку динамівцям Києва
![Дмитро НЄМЧАНІНОВ: «Не пригадую, щоб в УПЛ забивав у свої ворота»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/195/orig_679183.jpg)
В перенесеному поєдинку 16-го туру чемпіонату УПЛ «Минай» поступився «Динамо» з рахунком 1:3 і продовжує замикати турнірну таблицю.
Захисник закарпатців Дмитро Немчанінов ексклюзивно для Sport.ua поділився враженнями від протистояння:
– На мій погляд, були різні тайми. В першому умови диктували кияни і їхня перевага в два м'ячі була закономірною. На жаль, я записав до свого пасиву автогол. Не пригадую, щоб таке траплялося зі мною раніше в елітному дивізіоні. Кортіло ліквідувати в підкаті загрозу, але не вийшло. Втім, не можна сказати, що до перерви ми були приречені, старалися, проте свої напівмоменти не використали.
Поява «свіжих» гравців в другому таймі пішла «Минаю» на користь. Додав упевненості й швидкий гол. Суперництво вже точилося на зустрічних курсах. Були моменти, як у нас, так і в динамівців, яким під завісу пощастило більше.
Шанувальники статистики часто користуються таким терміном: очікувані голи. Так от «Минай» в весняній частині сезону доволі часто створює гостроту біля чужих воріт, але реалізація підводить. Не став винятком й сьогоднішній матч. Ось чому, щоб розраховувати на кращу долю в наступних поєдинках слід терміново виправляти приціл. Бо за очікувані голи три очки не присуджують. Тому й повертаємось додому з неприємним осадом.
Наразі «Минай» посідає 16-те місце в чемпіонаті УПЛ, набравши 15 очок. В 25-му турі закарпатці прийматимуть 22 квітня львівський «Рух».
Раніше головний тренер «Миная» Желько Любенович поділився враженнями від перенесеного матчу з «Динамо».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Невдалий перегляд. Динамо не підійшов екс-вінгер Дніпра-1](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696348.jpg)
![Невдалий перегляд. Динамо не підійшов екс-вінгер Дніпра-1](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696348.jpg)
Данило Хан не стане гравцем київського клубу і піде до Олександрії
![Усик відреагував на поразку Ловчинського нокаутом на старті Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696284.jpg)
![Усик відреагував на поразку Ловчинського нокаутом на старті Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696284.jpg)
Олександр був присутній на арені під час поєдинку Дмитра проти Теремоана Джуніора
![«Він закінчився». Ексчемпіон дав сміливий прогноз на реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696186.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696306.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696306.jpg)
![Лівий Берег – Минай. Прогноз і анонс на матч за право грати у Прем'єр-Лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696210.jpg)
![Лівий Берег – Минай. Прогноз і анонс на матч за право грати у Прем'єр-Лізі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696210.jpg)