Петро ШОТУРМА: «Кожен з гравців старався викластись на повну»
Капітан збірної України – про матч проти команди Франції на турнірі в Литві
![Петро ШОТУРМА: «Кожен з гравців старався викластись на повну»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/194/orig_678936.jpg)
Капітан збірної України з футзалу Петро Шотурма підсумував матч проти команди Франції на турнірі Global Futsal Tournament в литовській Йонаві.
– Петре Миколайовичу, у мене є для Вас новина: це був Ваш 99-й матч у футболці національної збірної України. Як Вам це відчуття? Які Ваші очікування перед 100-м матчем?
– Чесно, несподівано, тому що не підбивав статистику ніколи. Мені здається, що це дуже важкий період був, тому що не кожному вдається такі матчі відіграти. Тому я дуже радий. Я радий, що мені дозволило здоров'я і менше було травм, і я хочу побажати усім, хто зараз у збірній — дійти до цих цифр, а може вийти й за 100, і 130, і оновлювати рекорди. Тому я дуже радий, надіюсь, що 100-й матч ми вже проведемо на чемпіонаті світу!
– Як Вам загалом турнір, сподобався? Суперники?
– Загалом, максимально був чудовий турнір! З першого матчу ми пробували награвати нові зв'язки в четвірках. Кожен з гравців старався викластись на повну, тому що це вже такий, завершальний турнір, перед чемпіонатом світу. Мені здається, що якщо пройтись по матчах, то дуже достойно ми виглядали, і я б сказав, що навіть з бразильцями, — ми обговорювали з тренером, — то за грою ми нічим не поступались, там моментами... Я думаю, що цей турнір піде тільки на користь. Від нього ми візьмемо тільки найкращі якості, які нам треба в майбутньому!
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696391.jpg)
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696391.jpg)
Коко Гофф програла Донні Векич у 1/8 фіналу Ігор у Парижі
![Костюк та Ястремська не вийдуть на гру 1/8 фіналу парного розряду Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696459.jpg)
![Костюк та Ястремська не вийдуть на гру 1/8 фіналу парного розряду Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696459.jpg)
Марта та Даяна мали зіграти проти Се Шувей / Цао Цзяї в Парижі
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696422.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696422.jpg)
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696432.jpg)
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696432.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696319.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696319.jpg)