Україна у заключному матчі Євро U-18 поступилася Франції

Наші волейболісти програли всі 7 матчів групового етапу з різницею партій 2-21

180
0
CEV

У Болгарії завершився перший етап фінального турніру чемпіонату Європи з волейболу серед юнаків вікової категорії до 18 років. У своєму заключному поєдинку збірна України, яка раніше програла всім своїм суперникам, зустрічалася з лідерами групи 1 волейболістами Франції.

Швидше за все, про перемогу у цьому конкретному матчі підопічним Костянтина Рябухи мріяти було складно. Якщо до цього не було набрано жодного очка, то у матчі з одним із головних фаворитів всього чемпіонату на успіх навряд чи варто було б розраховувати. Слід зазначити, що українці непогано налаштувалися на гру і після перших двох партій рахунок був нічийним 1:1. Спершу сет взяли французи 25:22, а потім наші хлопці виграли 25:20.

Суперників українців дуже зачепило, що вони програли партію головним аутсайдерам і в третьому сеті вони просто знищили опонентів 25:9. У четвертій партії знову була боротьба, де наприкінці збірна Франції перемогла 25:23.

Склад збірної України був таким: Максим Свиридов (набрав 14 очок), Олександр Тимків (8), Ілля Ткаченко (7), Артем Білоус (2), Артем Мошенчич (11), Артем Рязанов (15), Михайло Бойко (ліберо) – стартовий. На заміну виходив: Арсен Юхімчук (0).

Підсумкова таблиця групи 2

Таким чином, із групи 1 до півфіналу вийшли Франція та Польща, а з групи 2 – Італія та Іспанія. Півфінальні матчі відбудуться у суботу 20 липня.