Збірна України розгубила перевагу в 3 м'ячі та зіграла внічию з Францією

Синьо-жовта футзальна команда вела у рахунку 4:1, але потім пропустила тричі

13802
3
YouTube

​Збірна України з футзалу завершила виступи на міжнародному турнірі у литовському місті Йонава.

В останньому матчі синьо-жовті зіграли внічию зі збірною Франції з рахунком 4:4, хоча під час гри вели в рахунку в три м'ячі (4:1).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Синьо-жовті вийшли вперед уже на 2-й хвилині – вдалий розіграш ауту завершив Абакшин. Надалі українці продовжили створювати моменти, проте на висоті був кіпер французів. Справжня гострота біля воріт синьо-жовтих виникла аж на 10-й хвилині. Надалі команди обмінювалися моментами. На 16-й хвилині Мельник завершив контратаку та подвоїв перевагу збірної України, проте незадовго до перерви розмочив рахунок Бендалі (1:2).

Другий тайм розпочався з невикористаного французами моменту, а на 23-й хвилині після кутового Микитюк забив третій м’яч синьо-жовтих. Згодом Швед розігнав контратаку й віддав під удар Корсуну, який збільшив перевагу української команди (4:1). Франція одразу ж перейшла на гру з п’ятим польовим і дуже швидко відіграла два голи.

Надалі українці не використали кілька хороших нагод, а на 34-й хвилині суперники зуміли зрівняти рахунок. Наприкінці матчу обидві команди спробували вирвати перемогу, але результат на табло не змінився – 4:4.

Франція стала переможцем турніру, набравши 7 очок із 9. Україна фінішувала із 4 пунктами в активі. Бразилія у разі перемоги над аутсайдером Литвою може набрати 6 балів та вийти на друге місце.

На старті змагань синьо-жовті впевнено обіграли з рахунком 5:2 команду Литви, яка є господарем Євро-2026 з футзалу. Збірна Франції перемогла команду Бразилії (3:2). У 2-му турі Україна поступилася Бразилії (2:7), а Франція розгромила Литву (5:0).

Збірна України з футзалу готується до фінального турніру чемпіонату світу 2024, який з 14 вересня до 6 жовтня відбудеться в Узбекистані.

Футзал. Міжнародний турнір. Йонава (Литва)

17:00. Україна – Франція – 4:4 (2:1)

Голи: Абакшин, 2, Мельник, 16, Микитюк, 23, Корсун, 26 – Бендалі, 19, Закеї, 27, Бельхадж, 28, Туре, 34.

Україна: Савенко (Гуйван, 21) – Мельник, Зварич, Абакшин, Семенченко; Шотурма, Чернявський, Фаренюк, Корсун, Микитюк, Лебідь, Швед, Педяш.

Попередження: Закеї, 29, Туре, 29 (Франція).

Футбол | 03 травня 2024, 07:44 9

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ