«Металіст 1925»: Мозіль, Жичиков, Імереков, Фарина, Капінус, Юсов, Дмитренко (Гармаш, 46), Габелок, Юрченко, Сидоров, Борячук (Фрімпонг, 72)

Запас: Проценко, Сидоренко, Обінайя, Безуглий, Вачіберадзе, Смітюх, Панченко

«Дніпро-1»: Волинець, Є.Пасіч (Мельниченко, 75), Сваток, Сарапій, Мірошніченко, Бабенко, Очеретько (Танчик, 81), Рубчинський, Лєднєв, Гуцуляк, Гаджиєв (Горбунов, 39)

Запас: Юрчук, Кінарейкін, Авраменко, Шолупець

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)

15 квітня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

15 квітня о 19:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

ГОООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:1!!!

Після навісу з кутового Імереков пробив головою і м'яч влучив у поперечину. Від каркасу воріт футбольний снаряд відскочив до того ж Імерекова, який злету пробив влучно!

15 квітня о 19:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Юсов увірвався у правий кут штрафного, але Сарапій у підкаті не дав пробити!

15 квітня о 19:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Компенсовано 4 хвилини.

15 квітня о 19:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Після навісу зі штрафного з правого флангу Юсов головою пробив набагато вище воріт.

15 квітня о 19:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Після навісу зі штрафного Імереков пробив невдало.

15 квітня о 19:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

У Дніпра-1 замість Очеретька на поле вийшов Танчик.

80’

Очеретьку надають медичну допомогу.

15 квітня о 19:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Фрімпонг порушив правила у штрафному Дніпра-1.

15 квітня о 19:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

У Дніпра-1 замість Пасіча на поле вийшов Мельниченко.

15 квітня о 19:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

У Металіста 1925 замість Борячука на поле вийшов Фрімпонг.

15 квітня о 19:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Рубчинський пробив з-за меж штрафного, і Мозіль у падінні перевів м'яч на кутовий!

15 квітня о 19:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

СК Дніпро-1

15 квітня о 19:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Мозіль вибіг за межі штрафного і вибив м'яч, випередивши Очеретька.

15 квітня о 19:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Очеретько з-за меж штрафного пробив невлучно.

15 квітня о 19:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Сарапій перехопив м'яч після прострілу Капінуса.

15 квітня о 19:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Гра йде у центрі поля.

15 квітня о 19:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

СУПЕРШАНС!

Після навісу зі штрафного Гармаш головою розстрілював ворота - Волинець встиг виставити руки, від яких м'яч відскочив у поперечину!

15 квітня о 19:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Сарапій збив Сидорова біля кута штрафного Дніпра-1.

15 квітня о 19:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

МОМЕНТ!

Після стінки з Горбуновим Бабенко з кута штрафного не пробив Мозіля!

15 квітня о 19:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Борячук зі штрафного метрів з 30-ти пробив набагато вище воріт.

15 квітня о 19:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

СК Дніпро-1

15 квітня о 19:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У Металіста 1925 замість Дмитренка на поле вийшов Гармаш.

15 квітня о 19:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

15 квітня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

15 квітня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітриня компенсувала 1 хвилину.

15 квітня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Горбунов праворуч увірвався до штрафного суперників, але Фарина не дав йому пробити.

15 квітня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Офсайд у Горбунова.

15 квітня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

У Дніпра-1 замість Гаджиєва на поле вийшов Горбунов.

15 квітня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Игра идет в центре поля.

15 квітня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Після навісу з кутового Імереков головою пробив набагато вище воріт.

15 квітня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Сарапій засильно віддав передачу на хід Лєднєву лівим напівфлангом.

15 квітня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Рубчинський з лівого кута штрафного пробив несильно у руки Мозілю.

15 квітня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

МОМЕНТ!

Юрченко зробив м'яке закидання до штрафного на хід Юсову, який злету пробив невдало!

15 квітня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

ГОООООООООООООООООЛЛЛ!!! 0:1!!!

Після передачі на хід від Сарапія до лівого кута штрафного Гуцуляк на замасі обіграв Імерекова і влучно пробив повз голкіпера!

15 квітня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

МОМЕНТ!

Після навісу з лівого флангу Очеретько ударом головою не влучив у ворота!

15 квітня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Небезпечно!

Очеретько від правого кута штрафного обвідним пробив у дальній, і Мозіль у падінні пробив м'яч на кутовий!

15 квітня о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Борячук з центра поля вирішив упіймати голкіпера, але пробив невдало.

15 квітня о 18:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Офсайд у Борячука.

15 квітня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Сарапій з дальньої відстані не влучив у площину воріт.

15 квітня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Номінальні гості володіють територіальною перевагою, але поки не загострюють ситуацію.

15 квітня о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

СК Дніпро-1

15 квітня о 18:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Дніпряни контролюють м'яч.

15 квітня о 18:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

15 квітня о 11:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 15 квітня, відбудеться поєдинок 24 туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться «Металіст 1925» та «Дніпро-1». Матч пройде у Київській області на стадіоні «Лівий берег», гра розпочнеться о 18:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Харківський клуб знаходиться на передостанньому місці в турнірній таблиці, маючи у своєму пасиві десятиматчеву безвиграшну серію (8 поразок та 2 нічиї). Попередня перемога «Металіста 1925» відбулася на початку листопада минулого року. «Дніпро-1» займає четверту позицію. У минулому турі дніпряни зіграли внічию із «Зорею» (2:2). У першому колі «Дніпро-1» обіграв «Металіст 1925» з рахунком 1:0. Єдиний гол у другому таймі забив Богдан Леднєв.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» - «Дніпро-1».