Пегула відіграла 4 матчболи на тай-брейку і вибила Азаренко з Чарльстона

Джессіка виграла у Вікторії у трьох сетах у 1/4 фіналу турніру WTA 500 у США

Getty Images/Global Images Ukraine. Джессіка Пегула

Американська тенісистка Джессіка Пегула (WTA 5) вийшла до півфіналу ґрунтового турніру WTA 500 у Чарльстоні (США).

У 1/4 фіналу американка у трьох сетах вирвала перемогу у «нейтралки» Вікторії Азаренко (WTA 26) за 2 години та 37 хвилин.

WTA 500 Чарльстон. Грунт. 1/4 фіналу

Джессіка Пегула (США) [1] – Вікторія Азаренко [12] – 6:4, 3:6, 7:6 (9:7)

Це була 6-та зустріч дівчат. Пегула виграла 3-й очний поєдинок.

У 2-му сеті Джессіка перемагала 3:1, але програла 5 геймів поспіль і дозволила Азаренко зрівняти рахунок за партіями. У 3-му сеті у Пегули було 4 матчболи на прийомі в 10-му геймі, але їх американка не зуміла реалізувати.

А ось на вирішальному тай-брейку відіграватися довелося вже самій Джессіці, яка врятувала 4 матчболи і таки вирвала перемогу.

У півфіналі Пегула зустрінеться з 4-ю сіяною Дар'єю Касаткіною, яка у чвертьфіналі виграла у Жаклін Крістіан, а у 3-му раунді пройшла українку Ангеліну Калініну.