24559
10

ВІДЕО. Мудрик розвинув неймовірну швидкість у матчі проти МЮ

Український вінгер дуже легко виграв забіг в Аарона Ван-Біссаки

Вчора, 4 квітня 2024 року, відбувся матч 31-го туру Англійської Прем'єр-ліги між «Челсі» та «Манчестер Юнайтед». Перемогу з рахунком 4:3 здобули господарі поля.

❗️ Більше новин про АПЛ читайте у Telegram!

Український вінгер «синіх» Михайло Мудрик вийшов на поле у стартовому складі та провів у грі 71 хвилину. Хоч 23-річному футболісту і не вдалося оформити бодай одну результативну дію, на 29-й хвилині матчу він відзначився фантастичним забігом, проте реалізувати створену завдяки швидкості перевагу над суперником не вдалося.