Запасні: Рудько, Гочолеішвілі, Міроші, Назарина.

«Чорноморець»: Варакута, Салюк, Гучек (Шаповал, 85), Путря, Васильєв, Єрмаков, Авагімян, Брагару (Огіря, 85), Бадібанга (Альваренга, 85), Бойчук (Ієде, 85), Штогрін.

Запасні: Білик, Вічний, Ситников, Присяжнюк, Зе Гомес.

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)

03 квітня о 19:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

03 квітня о 19:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано три хвилини.

03 квітня о 19:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Траоре пробив з лінії штрафного майданчика - повз дальню стійку воріт пролетів м'яч.

03 квітня о 19:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Одразу чотири заміни провів Роман Григорчук. Бадібанга, Гучек, Брагару, Бойчук пішли з поля. Альваренга, Шаповал, Огіря та Ієде гратимуть замість них.

03 квітня о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Заміна у складі Шахтаря. Марлон гратиме замість Судакова.

03 квітня о 19:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

ГООООООООООООООООЛ!

Знову Судаков здійснив індивідуальний прохід від центра поля, тепер правим флангом. У штрафному майданчику обіграв одного футболіста Чорноморця та пробив з-під другого. М'яч влетів у дальній нижній кут воріт.

03 квітня о 19:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Небезпечно!

Зубков з правого флангу увійшов до штрафного майданчика та пробив у ближній кут, Варакута ногою відбив м'яч.

03 квітня о 19:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Бадібанга на правому фланзі віддав на Путрю, капітан Чорноморця навісив, Різник забрав м'яч до рук.

03 квітня о 19:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Авагімян увійшов до штрафного майданчика, обігравши двох футболістів Шахтаря, але потім м'яч у нього відібрали.

03 квітня о 19:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Різник забрав м'яч до рук після прострілу з правого флангу.

03 квітня о 19:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Потрійна заміна у складі Шахтаря. Зубков вийшов на поле замість Кевіна, Траоре - замість Сікана, Степаненко - замість Егіналду.

03 квітня о 19:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Бойчук навісив у штрафний майданчик, Різник надійно зіграв на виході.

03 квітня о 19:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Небезпечно!

Різник ледь не привіз гол у власні ворота. Голкіпер вийшов за межі штрафного майданчика з правого боку. Дмитро ногами завів м'яч у штрафний майданчика та намагався забрати до рук, але не встиг - Бойчук обікрав його. На щастя для Різинка, Бойчук потім випустив м'яч за межі поля.

03 квітня о 19:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Чорноморець виконав кутовий удар. Гравець Шахтаря вибив м'яч зі штрафного майданчика.

03 квітня о 19:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Брагару протягнув м'яч вздовж лінії штрафного майданчика та завдав удару, захисники заблокували. В атаці у відповідь Кевін з лівого флангу по діагоналі дійшов майже до штрафного майданчика та пробив — поруч з кутом воріт пролетів м'яч.

03 квітня о 19:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

ГООООООООООООООООООООООООООООЛ!

Судаков точним ударом з-за меж штрафного майданчика збільшив перевагу Шахтаря.

Георгій прийняв м'яч на лівому фланзі поблизу центральної лінії поля, по діагоналі на швидкості дійшов до штрафного майданчика, увійшов до нього та пробив у лівий кут воріт. Два гравці Чорноморця лише супроводжували Судакова.

03 квітня о 19:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Сікан з лівого флангу увійшов в штрафний майданчик, прострілив на Судакова, той переправив м'яч у ворота. Гол не зараховано, тому що Сікан випустив м'яч за лицьову лінію.

03 квітня о 19:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Кевін завдав удару з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів набагато вище воріт.

03 квітня о 19:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У перерві сталася заміна у складі Шахтаря. Педріньйо гратиме замість Азарова.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 квітня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

03 квітня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину.

03 квітня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

ГООООООООООООООООООЛ!

Бондаренко реалізував пенальті. Півзахисник пробив точно в правий від себе кут воріт. Варакута стрибнув в тому ж напрямку, але до м'яча не дотягнувся.

03 квітня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

ПЕНАЛЬТІ!

У штрафному майданчику Салюк спочатку заблокував удар Егіналду. Потім м'яч знову відскочив до легіонера, який намагався обіграти Салюка, але той зачепив його ногою.

03 квітня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

СТІЙКА!

Після розіграшу кутового Бондаренко підрізав м'яч у дальній кут - м'яч влучив у стійку!

03 квітня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Судаков у штрафному майданчика спочатку намагався прострілити, Брагару заблокував. М'яч знову відскочив до Судакова, Георгій пробив з-під Барагру в ближній кут - Варакута відбив.

03 квітня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Конопля віддав на Кевіна у штрафний майданчик, той підкинув м'яч і завдав удару в падінні, Варакута спокійно забрав м'яч до рук.

03 квітня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Сужаков виконав навіс з лівого флангу, ніхто з партнерів не зміг завдати удару.

03 квітня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Другий кутовий у матчі виконав Шахтар. Цього разу господарі використали розіграш, після якого пішла подача в штрафний майданчик. Гравець Чорноморця вибив м'яч.

03 квітня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Бондаренко пробив з-за меж штрафного майданчика - набагато вище воріт.

03 квітня о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Судаков невдало виконав кутовий. М'яч перелетів усіх гравців, які були у штрафному майданчику.

03 квітня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Шахтар продовжує володіти перевагою. Чорноморець зустрічає опонента у середньому та низькому блоці.

03 квітня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

ГОООООООООООООООООООООООООЛ!

Штогрін зрівняв рахунок! Брагару на правому фланзі віддав на Бойчука, той закинув м'яч у штрафний майданчика на Васильєва, який намагався пробити, але влучив у захисника. М'яч відскочив лівіше, де Шторгін був без опіки. Гравець Чорноморця точно пробив у дальній кут воріт.

03 квітня о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Азаров у підкаті в центрі поля збив Брагару, який на швидкості рухався в бік воріт Шахтаря.

03 квітня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

ГООООООООООООООООООООООЛ!

Судаков протягнув м'яч правим краєм штрафного майданчика та з-під Салюка прострілив вздовж воріт, Сікан одним дотиком переправив м'яч у ворота.

03 квітня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Егіналду пробив головою, Варакута відбив м'яч.

03 квітня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Бондаренко завдав удару з півкола штрафного майданчика - прямо в руки Варакути.

03 квітня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Сікан пробив приблизно з 14 метрів - вище воріт.

03 квітня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Небезпечно!

Шахтар провів контратаку. Егіналду потужно пробив низом з-за штрафного майданчика — поруч зі стійкою пролетів м'яч.

03 квітня о 18:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Шахтар відповів своєю атакувальною спробою. Сікан віддав пас на Коноплю, який увірвався у штрафний майданчик. Юхим намагався завдати удару з близької відстані, але не зміг нормально влучити по м'ячу.

03 квітня о 18:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Першу атаку намагався провести Чорноморець. Передача на хід Брагару виявилася занадто сильною.

02 квітня о 23:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 3 квітня, донецький «Шахтар» і одеський «Чорноморець» зустрінуться у півфіналі Кубку України. Матч відбудеться у Львові на стадіоні «Арена-Львів». Початок призначено на 18:00.

У чвертьфіналі одеська команда пройшла луганську «Зорю» (4:1), а «Шахтар» був сильнішим за сумську «Вікторію» (3:0).

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Чорноморець» і «Шахтар» зустрічалися в розіграші Кубка України вісім разів, причому тричі на стадії півфіналу. Сім матчів виграв «Шахтар», лишу одна перемогу здобув «Чорноморець». Різниця голів – 15-3.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» – «Чорноморець».