|
9452
4

ВІДЕО. Курйоз року на 1 квітня. У Польщі кіпер забив зі своєї половини поля

«Пуща» та «Радомяк» зіграли внічию з рахунком 1:1, але поєдинок запам'ятався не цим...

Twitter

1 квітня відбувся матч 26-го туру чемпіонату Польщі між командами «Пуща» та «Радом'як». Гра завершилась із рахунком 1:1.

На 66-й хвилині зустрічі голкіпер гостей Габріель Кобиляк забив гол зі своєї половини поля.

22-річний польський кіпер намагався зробити довгу передачу, але у результаті м'яч перелетів усіх гравців і приземлився лише на лінії штрафного майданчика суперників, відскочив від газону та влучив у ворота.

19-річний поляк Олівер Зих, який грав у воротах «Пущі» (його контракт належить «Астон Віллі»), не розрахував траєкторію польоту м'яча та пропустив один із найкурйозніших голів.

Цікаво, що рахунок у матчі на 4-й хвилині відкрив український захисник господарів Роман Якуба.

«Пуща» не може перемогти протягом 8 матчів і зараз посідає 15-те місце в таблиці першості Польщі з 25 очками. Радомяк йде на 11-й позиції з 32 пунктами.

(26)

Усик проти Ф’юрі – поєдинок 50 на 50. Легендарний бій за абсолюта
Бокс | 18 травня 2024, 03:50 30

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років