Мирон МАРКЕВИЧ: «Ще є над чим працювати»
Досвідчений тренер – про матч збірної України з командою Ісландії
![Мирон МАРКЕВИЧ: «Ще є над чим працювати»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/176/orig_675393.jpg)
Заслужений тренер України Мирон Маркевич, який очолює львівські «Карпати», поділився враженнями від фіналу плей-оф відбору Євро-2024, у якому збірна України обіграла команду Ісландії (2:1).
Нагадаємо, у півфіналі українці здолали опір збірної Боснії і Герцеговини, перемігши також з рахунком 2:1.
– Що змінилося в грі підопічних Реброва в порівнянні з матчем у Зениці?
– З’явилася швидкість, як у маневрах на полі, так і в роботі з м’ячем. Заслуга в цьому, передусім, Віктора Циганкова. Ефективно виконував роль наконечника Роман Яремчук. Та довіра з боку тренерського штабу в його нинішній команді, Валенсії, пішла йому на користь. Він знову впевнений у своїх силах, знову заточений на взяття воріт суперника. Яремчук — більш різноплановий нападник, ніж Довбик, і це вчора допомагало тримати в напрузі оборону ісландців. І десь можна тільки позаздрити Реброву, в якого є з кого вибирати.
– Обидва голи української збірної були десь схожими…
– Вони якраз стали наслідком переваги українців у швидкості. Віктор Циганков та Михайло Мудрик опинялися без опіки й завершували справу прицільними ударами. Це якраз той випадок, коли було максимально використано свій козир.
– На жаль, знову не вдалося зберегти свої ворота недоторканими…
– Це десь непокоїть. Дуже легко пропускаємо. Були позиційні помилки, бракувало підстраховки. Ще є над чим працювати.
– Коли ісландці вийшли вперед, то не з’явилося побоювання за підсумковий результат?
– Ні, бо на відміну від матчу в Зениці гра була під нашим контролем. А перевага в класі рано чи пізно повинна була принести вагомі дивіденди. Так і сталося. Хлопці — молодці, завоювали таку потрібну для України перемогу в цей складний час. Переконаний, що їй раділи й наші мужні воїни, що зараз боронять Україну від російського агресора. І ще слід віддати належне 12-му гравцю – уболівальникам, які гнали українську збірну вперед. Підтримка була фантастичною. Отак спільними зусиллями була здобута ця звитяга, переконаний, не остання в поточній європейській кампанії.
Раніше Маркевич дав ексклюзивний коментар Sport.ua по грі Україна – Ісландія.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696422.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696422.jpg)
Марта здолала Марію Саккарі у трьох сетах у 3-му раунді Олімпійських ігор у Парижі
![«Я цього не хочу...» Чісора розповів, чим закінчиться реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696194.jpg)
![«Я цього не хочу...» Чісора розповів, чим закінчиться реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696194.jpg)
Дерек чекає перемоги українця нокаутом
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696319.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696319.jpg)
![Андрій ПОЛУНІН: «Це неподобство, що кращі гравці не поїхали на Олімпіаду»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696479.jpg)
![Андрій ПОЛУНІН: «Це неподобство, що кращі гравці не поїхали на Олімпіаду»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696479.jpg)
![Плей-оф на замку. Україна програла Аргентині та залишає ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696449.jpg)
![Плей-оф на замку. Україна програла Аргентині та залишає ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696449.jpg)