ЯВОРСЬКИЙ: «Ключ до перемоги над Ісландією – швидка робота з м'ячем»
Експерт розповів, за рахунок чого можна обіграти ісландців
![ЯВОРСЬКИЙ: «Ключ до перемоги над Ісландією – швидка робота з м'ячем»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/175/orig_675007.jpg)
26 березня в польському Вроцлаві національна збірна України з футболу у вирішальному поєдинку з ісландцями виборюватиме путівку до фінальної частини чемпіонату Європи.
Відомий в минулому футболіст, а потім – успішний тренер Ігор Яворський ексклюзивно для Sport.ua поділився своїми очікуваннями від протистояння в Польщі й зробив прогноз на матч:
– Якщо відверто, то мені не сподобалася гра української збірної минулого тижня з боснійцями. Найбільше розчарувала відсутність агресивності в наступі. Мабуть, тягар відповідальності негативно вплинув на дії підопічних Сергія Реброва в Зениці. Не можуть записати до свого активу цей поєдинок Олександр Зінченко, Микола Матвієнко, Олександр Зубков. І щастя, що під завісу протистояння несподівано вдалося добитися зламу.
Сподіваюся, що за ті кілька днів після матчу в Зениці наші футболісти не тільки відновили сили, а й попрацювали над помилками. Їх вистачало, особливо в діях середньої ланки. Все ж, я не думаю, що завтра Сергій Ребров не довірить місце в старті Зінченку, бо він добре справляється з роллю вожака на полі та лідера роздягальні. Але Олександру треба додати в креативі. Скоріше всього, після повернення в стрій Віктора Циганкова серед запасних опиниться Зубков. Не думаю, що Ребров вирішить зіграти з двома нападниками, хоча не виключено, що з перших хвилин вийде Роман Яремчук. Все ж, саме його ефективна поява на полі в Зениці допомогла нам врятуватися.
Що ж до ісландців, то вони діють в іншому стилі, ніж боснійці. З ними треба бути насторожі при розіграші стандартних положень, вкиданні аутів. Буде багато верхової боротьби. В наших «англійців» Віталія Миколенка та Іллі Забарного з'явиться чудова нагода продемонструвати своє вміння вигравати дуелі на «другому поверсі».
Наш шанс - у швидкісній роботі, згуртованості, закиданні м'яча за спини ісландських захисників. Склалося враження, що їм бракує мобільності. Ну й ще один наш вагомий «козир» – 12 гравець. Я також вирушаю підтримати українську збірну до Вроцлава. Думаю, що спільними зусиллями підопічні Сергія Реброва візьмуть гору – 2:0 і, нарешті, проб'ються до фінальної частини європейського чемпіонату.
Голкіпер «Бенфіки» та збірної України Анатолій Трубін поділився очікуваннями перед фінальним матчем плей-оф відбору чемпіонату Європи 2024 проти Ісландії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696319.jpg)
![Мінус одна українка. Стали відомі усі учасниці 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696319.jpg)
Даяна Ястремська вибула, Марта Костюк та Еліна Світоліна йдуть далі
![Хижняк переміг уродженця України у 1/8 фіналу боксерського турніру ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696433.jpg)
![Хижняк переміг уродженця України у 1/8 фіналу боксерського турніру ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696433.jpg)
Пилип Акілов у 2022 році залишив окупований Маріуполь
![Україна U-23 – Аргентина U-23 – 0:2. Вилетіли з Олімпіади. Відео голів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696406.jpg)
![Україна U-23 – Аргентина U-23 – 0:2. Вилетіли з Олімпіади. Відео голів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696406.jpg)
![«Я цього не хочу...» Чісора розповів, чим закінчиться реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696194.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
Скажіть про це Зінаїдіну, який тримає м'яч по півгодини, коли м'яч потрапляє до нього.