ЗІНЧЕНКО: «Забарний росте і завширшки, і заввишки»
Захисник лондонского «Арсенала» – про фізичні кондиції партнерів по збірній
![ЗІНЧЕНКО: «Забарний росте і завширшки, і заввишки»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/171/orig_674219.jpg)
Гравець збірної України Олександр Зінченко поділився думкою щодо м'язової маси деяких партнерів по національній команді, зокрема – Іллі Забарного, який грає у АПЛ за «Борнмут».
– Ми записували відео із Судаковим, він набрав за останні рік-два 8 кг. Циганков – 5 кг м'язів, Довбик – машина. Подивився на Забарного – мені здається, він виріс удвічі у м'язах. Коли ти приїжджаєш до збірної, дивишся, як міняються наші футболісти, це нове покоління.
– Я дивлюся на них, потім на себе. Думаю, що, може, я щось роблю не так. У мене перша така думка в голові. Тут генетика грає дуже велику роль. На жаль, мій тато не дуже високий та великий.
Я думаю, що ті хлопці, які грають в Англії – Забарний, як ти кажеш – дивлюся на нього, не так часто його бачу, він росте щохвилини. Таке враження. Не знаю, що вони там їдять у «Борнмуті». Коли в тебе молодий організм, як у Забарного, завжди враження, що тобі 20 років. Він росте і завширшки, і заввишки, – розповів Зінченко.
Раніше стала відома думка Зінченка щодо майбутнього матчу збірної України з командою Боснії і Герцеговини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696432.jpg)
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696432.jpg)
Еліна у трьох сетах поступилася Барборі Крейчиковій в 3-му раунді Олімпійських ігор у Парижі
![Підвищення у класі. Лівий берег розбив Минай](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696448.jpg)
![Підвищення у класі. Лівий берег розбив Минай](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696448.jpg)
Команда Первака виграла фінал чотирьох за місце в УПЛ
![Андрій ПОЛУНІН: «Це неподобство, що кращі гравці не поїхали на Олімпіаду»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696479.jpg)
![Андрій ПОЛУНІН: «Це неподобство, що кращі гравці не поїхали на Олімпіаду»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696479.jpg)
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696391.jpg)
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696391.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696422.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696422.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/36/thumb_367208.jpg)
![ALKOSruLKA](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/36/thumb_367208.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/127/thumb_465547.jpg)
![Mykhailo Gordienko](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/127/thumb_465547.jpg)