«Оболонь»: Кичак – Грисьо (Лук'янчук, 74), Приймак, Дубко, Осман, Мединський, Черненко (Запорожець, 74), Мороз (Косовський, 46), Слободян (Суханов, 63), Прокопенко, Краснопір (Тарануха, 63).

«Полісся»: Бойко – Шабанов, Чоботенко, Кравченко, Михайліченко, Танковський, Назаренко (Кравець, 5), Фортюне (Ндукве, 69), Козак (Луіфер, 69), Крушинський (Кушніренко, 69), Будківський (Мустафаєв, 74).

16 березня о 17:27 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

16 березня о 17:26 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +4

Штрафний для Полісся. Пішов довгий навіс до воріт Оболоні – Кичак діє надійно.

16 березня о 17:24 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +2

Пішли контргойдалки від однієї штрафної площини до іншої. Але без завершального загострення.

16 березня о 17:23 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’

Додано 4 хвилини до основного часу матчу.

16 березня о 17:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
88’

Кравченко впав у штрафній площині господарів. Арбітр прибігає до допомоги ВАР.... За декілька секунд він пропонує командам продовжити гру.

16 березня о 17:21 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
88’

МОМЕНТ! Кичак створив момент для гостей. Голкіпер невдало вибив м'яч вперед та влучив у Луіфера – після цього м'яч дивом не залетів у порожні ворота.

16 березня о 17:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
84’

Попереджений Мединський. За тактичний фол при втраті м'яча.

16 березня о 17:13 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
81’

Удар здалеку від Кушніренка – дуже невлучно.

16 березня о 17:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
80’

Киян потрапили у офсайдну пастку.

77’

Гості намагаються додати та добитися перелому у грі.

16 березня о 17:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
74’

Заміна у Поліссі: Мустафаєв замість Будківського.

16 березня о 17:06 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
74’

Заміни у Оболони: Лук'янчук замість Грисьо та Запорожець замість Черненко.

16 березня о 17:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
70’

Попереджений Приймак.

69’

Заміни у Полісся: Кушніренко замість Крушинського, Луіфер замість Козака, Ндукве замість Фортюне.

16 березня о 16:56 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
63’

Заміни у Оболоні: Тарануха замість Краснопіра та Суханова замість Слободяна

16 березня о 16:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
61’

Команди вже не грають, а просто відчайдушно б'ються.

16 березня о 16:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
58’

Попереджений Грисьо.

16 березня о 16:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
57’

Попереджений Фортюне.

16 березня о 16:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
56’

Попереджений Михайліченко.

56’

Крос зліва від Михайліченко. М'яч доходить прямо до рук Кичака.

16 березня о 16:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
54’

Право на корнер у Оболоні. Після розіграшу пішла атака другим темпом, яка завершилася влучним ударом головою – Бойко зіграв спокійно та надійно.

16 березня о 16:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
51’

Попереджений Танковський.

50’

Попереджений Козак.

16 березня о 16:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
49’

Обидві команди багато комбінують, організовуючи свої атаки.

16 березня о 16:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
46’

Заміна у Оболоні: Косовський замість Мороза.

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

16 березня о 16:23 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

16 березня о 16:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +4

Краснопір заробив кутовий. Після передачі від прапорця – захист гостей зіграв надійно.

45’ +2

МОМЕНТ! Краснопір міг вирватися віч-на-віч з голкіпером Полісся. Втім, захисник проти нападника зіграв хитріше та не дозволив опоненту пошити себе у дурні.

16 березня о 16:19 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

Додано три хвилини до часу першого тайму.

16 березня о 16:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

Попереджений Дубко.

42’

Гості з Житомира діють дуже агресивно та з позиції сили. Киян діють переважно другим номером .

16 березня о 16:14 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
40’

МОМЕНТ! Атаку Полісся ударом з правого боку завершив Козак. Пробив він з 11 метрів сильно – вище воріт м'яч пішов за межі поля.

16 березня о 16:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
36’

Гості провально розігріла кутовий – м'яч одразу покинув межі поля.

16 березня о 16:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
35’

МОМЕНТ! Будківський пробив з лінії штрафної площини, але через рикошет заробив лише кутовий.

16 березня о 16:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
34’

Полісся активно діє в атаці, незважаючи на те, що грає у меншості.

16 березня о 16:06 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
31’

МОМЕНТ! Фортюне міг стати автором гола, але метрів з 10-ти не влучив у площину воріт Оболоні.

16 березня о 16:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
28’

МОМЕНТ! Удар Грисьо з правого краю з-за меж штрафної площини – небезпечно, але невлучно.

16 березня о 15:58 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
24’

МОМЕНТ! Кичак кулаками вибиває м'яч від своїх воріт після силової подачі-удару від Козака зі штрафного.

16 березня о 15:57 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
23’

Попереджений Черненко. Грубо грає против Танковського.

16 березня о 15:54 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
21’

Спокійно на полі. М'яч переважно у центрі поля.

16 березня о 15:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
18’

Кравченко повернувся у гру.

16 березня о 15:51 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
17’

Кравченко за межами поля отримую допомогу від лікарів. Полісся грає у дев'ятьох.

16’

Осман відправляє у нокаут Кравченка, який був першим на м'ячі та вибив його вперед у поле. Втім, гравець Оболоні попередження на отримав.

16 березня о 15:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
13’

МОМЕНТ! Стійка рятує гостей від другого пропущенного голу. На додаванні двоє гравців Оболоні завадили один одному завдати прицільного удару.

16 березня о 15:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
10’

ГООООЛ! Гол-красень! Черненко – 1:0. 17-й номер господарів підключенням до атаки команди другим темпом з-за меж штрафної площини ідеально пробив влучно в правую від себе "павутину". Як рукою поклав!

16 березня о 15:41 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
7’

Попереджений Прокопенко. За фол на Кравченко.

7’

МОМЕНТ! Удар Османа з меж штрафної площини зліва з гострого кута – невлучно.

16 березня о 15:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
5’

Заміна у Поліссі: Кравець замість Назаренка.

3’

Черненко виконав удар зі штрафного метрів з 27. Вийшло просто у бік воріт гостей.

16 березня о 15:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
2’

Вилучення у складі Полісся. Чоботенко наказаний за фол останньої надії

16 березня о 15:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

16 березня о 15:32 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Хвилина мовчання...

16 березня о 15:30 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Команди вже на полі. До початку матчу все готове. Лунає Гімн України.

16 березня о 15:27 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Відомі склади команд

16 березня о 8:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У суботу, 16 березня, відбудеться матч 21-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому стосунки з'ясують київська «Оболонь» і «Полісся» з Житомира.

Поєдинок відбудеться в Києві на стадіоні «Оболонь-Арена». Початок – о 15:30 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Київська «Оболонь» у турнірній таблиці УПЛ посідає 14-те місце, маючи в активі 15 очок.

Житомирське «Полісся» розташовується в турнірній таблиці національного чемпіонату на 6-му місці. У 20 поєдинках команда набрала 33 очки.