Гравці Зорі хочуть бойкотувати матч з Динамо. Стали відомі причини
У луганського клубу є заборгованість перед гравцями
![Гравці Зорі хочуть бойкотувати матч з Динамо. Стали відомі причини](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/161/orig_672358.jpg)
Гравці «Зорі» можуть бойкотувати матч 21-го туру УПЛ з «Динамо», який має відбутися 12 березня.
За інформацією журналіста Ігоря Бурбаса, гравці «Зорі» вимагають у керівництва негайного погашення заборгованості по зарплаті та преміальним. Інакше, так само як і клуб, теж не будуть виконувати свої обовʼязки. І якщо не надійде відповідь від керівництва найближчим часом, то серйозно розглядатиметься варіант не виходити на поле проти «Динамо».
Клуб намагається вгамувати пристрасті. Бодай тимчасово, аби повернутись до цього питання під час міжнародної паузи. І щоб зараз команда в штатному режимі продовжувала підготовку до матчу у вівторок.
На цей час «Зоря» посідає 12 місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 19 очок.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Не 9-й. Стало відомо, під яким номером Довбик буде виступати у Ромі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696830.jpg)
![Не 9-й. Стало відомо, під яким номером Довбик буде виступати у Ромі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696830.jpg)
На футболці українського форварда буде нанесено «11»
![Хірн критично відреагував на фінансові запити Усика щодо 3-го бою з Джошуа](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696576.jpg)
![Хірн критично відреагував на фінансові запити Усика щодо 3-го бою з Джошуа](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696576.jpg)
Команда українця хоче отримати за бій 200 мільйонів євро
![ФОТО. Довбик вибрав номер у складі Роми. Буде напис «Артем»?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696706.jpg)
![«Я тебе попередив». Ф'юрі звернувся до Усика щодо реваншу 21 грудня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696571.jpg)
![Нездоланний бар'єр. Полісся й у другому матчі програло Олімпії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696821.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/7/46/thumb_289262.jpg)
![COBA](https://pic.sport.ua/images/users/0/7/46/thumb_289262.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/41/thumb_448333.jpg)
![Max-Morlock](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/41/thumb_448333.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/64/thumb_372945.jpg)
![AK.228](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/64/thumb_372945.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/84/thumb_456965.jpg)
![OtsoCity](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/84/thumb_456965.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/84/thumb_456965.jpg)
![OtsoCity](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/84/thumb_456965.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/156/thumb_391333.jpg)
![Mr Voevudskiy](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/156/thumb_391333.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/72/thumb_454417.jpg)
![Лига конференций без динамо](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/72/thumb_454417.jpg)
![](/images/smiles/drink.png)