Шалений тай-брейк. Сестри Кіченок не зуміли вийти до півфіналу Олімпіади
Людмила та Надія програли тандему Букша / Соррібес-Тормо з Іспанії
![Шалений тай-брейк. Сестри Кіченок не зуміли вийти до півфіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/orig_696816.jpg)
Українські тенісистки Людмила та Надія Кіченок не зуміли пробитися до півфіналу парного розряду олімпійського тенісного турніру 2024 в Парижі, який проводиться на кортах Ролан Гаррос.
У 1/4 фіналу українки у трьох сетах поступилися восьмому сіяному тандему Крістіна Букша / Сара Соррібес-Тормо з Іспанії.
Олімпійські ігри 2024. Пари. 1/4 фіналу
Крістіна Букша / Сара Соррібес-Тормо (Іспанія) [8] – Людмила Кіченок / Надія Кіченок (Україна) – 6:3, 2:6, [12:10]
На вирішальному тай-брейку Людмила та Надія перемагали 7:3, але програли 6 пойнтів поспіль. Українкам вдалося врятувати 3 матчболи, але з четвертого іспанки таки закрили матч.
Сестри Кіченок втретє у кар'єрі зіграли на Олімпіаді. У Ріо 2016 дівчата програли вже в першому раунді, а в Токіо 2020 дісталися до чвертьфіналу, де поступилися парі Вероніка Кудерметова / Єлена Весніна.
У півфіналі ОІ-2024 у столиці Франції іспанки зустрінуться з «нейтралками» Мірра Андрєєва / Діана Шнайдер, які у своєму чвертьфінальному протистоянні несподівано здолали другий сіяний дует Барбора Крейчикова / Катерина Синякова.
На Олімпіаді сестри Кіченок виграли у Ван Сіньюй / Чжен Сайсай та Даніель Коллінс / Дезіре Кравчик.
В України більше не залишилося представниць на олімпійському тенісному турнірі. 31 липня з одиночного розряду вилетіла Марта Костюк, яка у напруженому матчі програла Донні Векич.
Фотогалерея матчу Букша / Соррібес-Тормо – Кіченок / Кіченок
![Фотогалерея матча Букша / Соррибес-Тормо – Киченок / Киченок fotogalereya-matchabuksha-sorribes-tormo-kichenok-kichenok](https://pic.sport.ua/images/media/orig/be/86111.jpg)
![Фотогалерея матча Букша / Соррибес-Тормо – Киченок / Киченок фото 1 fotogalereya-matchabuksha-sorribes-tormo-kichenok-kichenok-foto-1](https://pic.sport.ua/images/media/medium/38/86112.jpg)
![Фотогалерея матча Букша / Соррибес-Тормо – Киченок / Киченок фото 2 fotogalereya-matchabuksha-sorribes-tormo-kichenok-kichenok-foto-2](https://pic.sport.ua/images/media/medium/93/86113.jpg)
![Фотогалерея матча Букша / Соррибес-Тормо – Киченок / Киченок фото 3 fotogalereya-matchabuksha-sorribes-tormo-kichenok-kichenok-foto-3](https://pic.sport.ua/images/media/medium/da/86117.jpg)
![Фотогалерея матча Букша / Соррибес-Тормо – Киченок / Киченок фото 4 fotogalereya-matchabuksha-sorribes-tormo-kichenok-kichenok-foto-4](https://pic.sport.ua/images/media/medium/16/86121.jpg)
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Реал програв Мілану в США. Лунін без нуля](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696689.jpg)
![Реал програв Мілану в США. Лунін без нуля](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696689.jpg)
Іспанський та італійський клуби провели спаринг
![Зі сльозами на очах. Свьонтек пояснила, чому сенсаційно програла на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696798.jpg)
![Зі сльозами на очах. Свьонтек пояснила, чому сенсаційно програла на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696798.jpg)
Іга не стримала емоції після поразки Чжен Ціньвень у 1/2 фіналу Олімпіади-2024
![Динамо отримає багато грошей? Найбагатший клуб АПЛ націлився на Шапаренка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696714.jpg)
![Динамо отримає багато грошей? Найбагатший клуб АПЛ націлився на Шапаренка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696714.jpg)
![ШОВКОВСЬКИЙ: «Перемога з неприємним присмаком. Дячук вибув надовго»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696663.jpg)
![Результати Q2 Ліги чемпіонів. Визначено всі пари 3-го раунду кваліфікації](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696653.jpg)
![Результати Q2 Ліги чемпіонів. Визначено всі пари 3-го раунду кваліфікації](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696653.jpg)
😁🥴
Але пара Кіченок не є якоюсь супер сильною чи стабільною (в плані результатів), бо навіть в Румунії програли на рівні збірних програли румункам, які мали пару зліплену з того, що мали.
Фаворити Крейчикова та Сінікова вилетіли в 1/4. Тому виліт Кіченок - це нормально, не сенсація.
Імхо, 1/4 - хороше досягнення для цієї пари.