Запасні: Кудрик, Поспєлов, Смоляков, Ндукве, Чечер.

«Олександрія»: Шевченко – Мартинюк, Кампуш, Логінов, Копина (Скорко, 85) – Ковалець, Михайленко (Шостак, 81), Калюжний – Шулянський (Костишин, 81), Кулаков (Погорілий, 71), Калітвінцев (Бєляєв, 71).

Запасні: Єрмаков, Сігеєв, Кулаковський, Білошевський, Беззера, Смирний, Де.

09 березня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

09 березня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Бєляєв заробив картку за затягування часу під час кутового на правому фланзі.

09 березня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, п'ять хвилин.

09 березня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Козак виконав закручений удар здалеку з правого флангу над воротами.

09 березня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Фортюне чисто зіграв у підкаті на правому фланзі оборони, але Бєляєв усе одно отримав пошкодження.

09 березня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Замість Копини з'явився Скорко.

09 березня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Танковського поміняли на Кравченка.

09 березня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

ВИЛУЧЕННЯ! Друга жовта для Тейлора за відмашку в центрі поля від Погорілого.

09 березня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

ПОПЕРЕЧИНА! Кампуш замикав у воротарському подачу кутового з лівого флангу від Мустафаєва, але влучив у верхній каркас.

09 березня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Замість Шулянського вийшов Костишин.

09 березня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Михайленка замінили на Шостака.

09 березня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Копину на лівому фланзі штрафного відштовхнув від м'яча Козак.

09 березня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

ГГГГГГГГГГООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Бєляєв на лівому куті воротарського накрутив Тейлора, після чого прострілив на дальню ля Шулянського!

09 березня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

МОМЕНТ! Простріл із правого флангу до центру штрафного Бєляєв у дотик перевів до рук воротаря.

09 березня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Калітвінцева замінив Бєляєв.

71’

Погорілий гратиме замість Кулакова.

09 березня о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Фортюне п'ятою на центральному вході до штрафного перевів далі передачу з правого флангу на Михайліченка, а той у два дотики пробив повз праву стійку.

09 березня о 16:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Гості наразі важко витримують тиск суперників.

09 березня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Штрафний на вході до лівого флангу чужого штрафного заробила Олександрія.

09 березня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Козак пробив із пенальті в правий кут низом.

09 березня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

ПЕНАЛЬТІ! Тейлор упав на правому фланзі штрафного під час контакту з Калюжним.

59’

МОМЕНТ! Мустафаєв від лицьової на правому фланзі штрафного зіграв у центр на Будківського, а той пробив у дотик над воротами.

09 березня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Назаренка замінили на Фортюне.

58’

МОМЕНТ! Шабанов перед воротарським завершував подачу Козака із штрафного з лівого флангу, але не влучив у дальній кут.

09 березня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Будківський у центрі штрафного не зміг обробити подачу з правого флангу.

09 березня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Ковалець на правому фланзі атаки прибрав Танковського, але той сфолив.

09 березня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Шулянський відпустив від себе м'яч у боротьбі проти Шабанова на правому фланзі атаки.

09 березня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Тейлор потягнув на газон Шулянського на правому фланзі оборони.

09 березня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Таллес гратиме замість Крушинського.

09 березня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Мустафаєв вийшов замість Грицука.

09 березня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

09 березня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

МОМЕНТ! Михайліченко перехоплював передачу з лівого флангу в зону перед штрафним від Михайленка, але влучив у Ковальця перед собою, від ноги якого м'яч полетів повз дальню дев'ятку.

09 березня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Підкат від Михайліченка на лівому фланзі штрафного проти Копини.

09 березня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

МОМЕНТ! Дивовижний порятунок ногами від Бойка під час спроби Шулянського завершити передачу на лівий фланг штрафного від Ковальця.

09 березня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

МОМЕНТ! Кулакову розрізали простір у зоні перед чужим штрафним передачею з глибини, після чого він бив аж двічі, але Чоботенка та Бойка м'яч так і не оминув.

09 березня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Михайліченко на лівому фланзі оборони отримав накладання від Калюжного.

09 березня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Тейлор поклав руку на спину Шулянського на правому фланзі штрафного, але той падав аж занадто відверто.

09 березня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Фол від Шулянського на лівому фланзі оборони проти Тейлора.

35’

Стабільно летять подачі з флангів від Полісся до чужого штрафного.

09 березня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

МОМЕНТ! Передача на хід до лівого флангу штрафного для Назаренка від Козака завершилась ударом низом у Шевченка.

09 березня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Таллес попер до лівого флангу штрафного в боротьбі, але суперники таки зупинили його.

09 березня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Шевченко щось незрозуміле зробив із м'ячем у бік правого флангу власного штрафного, але Калітвінцев підкатом вибив м'яч на кутовий із-під ніг суперника.

09 березня о 16:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

На кутовий заблоковано подачу з правого флангу від Ковальця.

09 березня о 15:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

МОМЕНТ! Грицук відверто привіз передачею з лівого флангу назад до межи штрафного точно в ноги Кулакову, але той одразу пробив повз дальню стійку.

09 березня о 15:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Будківський отримав закидання з глибини на центральний вхід до штрафного, але Шевченко вчасно вийшов із воріт.

09 березня о 15:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Михайленко зіграв із глибини до лівого флангу штрафного, але там нікого не було.

09 березня о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Шулянський отримав по обличчю відмашкою Тейлора, але на фол на лівому фланзі атаки це не потягнуло.

09 березня о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Назаренко на завершення зміщення з лівого флангу пробив повз суттєво повз ближню стійку.

09 березня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Невдала спроба Шулянського загострити передачею з лівого флангу до центру штрафного.

09 березня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Команди метушаться на полі неначе вжалені.

09 березня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

ГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Калітвінцев із правого флангу виконав подачу до штрафного на голову Михайленка, а той пробив у дальній!

09 березня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Не пройшла стінка з партнером на лівому фланзі атаки в Мартинюка.

09 березня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

МОМЕНТ! Ковалець отримав передачу до правого кута штрафного й одразу вгатив повз ближню стійку.

09 березня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Відмашка від Будківського в центрі поля проти Кампуша.

09 березня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Полісся контролює м'яч на старті зустрічі.

09 березня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

09 березня о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

09 березня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 9-го березня, відбудеться поєдинок 20-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться житомирське «Полісся» та «Олександрія». Матч відбудеться в Житомирі, на полі стадіону «Центральний», початок о 15:30.

Команда Юрія Калитвинцева перебуває в кризі результатів, не перемагаючи вже п'ять турів поспіль. У верхній частині турнірної таблиці такі результати – недозволена розкіш. У колективу Руслана Ротаня теж справи йдуть не найкращим чином, але не пропустити від «Шахтаря» і «Зорі» в перших двох турах після зимової перерви – теж велика справа. Хто в підсумку продовжить свій рух до екватора турнірної таблиці?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Полісся» – «Олександрія».