Младен БАРТУЛОВИЧ: «Було завдання забити Минаю швидкий гол»

Тренер «Зорі» – про перемогу над «Минаєм»

510
1
ФК Зоря. Младен Бартулович

Головний тренер «Зорі» Младен Бартулович прокоментував перемогу 2:0 над «Минаєм» у матчі 20-го туру УПЛ:

«Вітаю наших уболівальників із важкою перемогою! Налаштовували команду на дуже важкий матч, бо «Минай» мав пристойний вигляд у матчах із «Дніпром-1» і «Металістом 1925».

Завдання було грати з перших хвилин агресивно. Якщо давати «Минаю» грати, то вони можуть чудово діяти з м'ячем, що вони вже показали навесні.

Було завдання забити швидкий гол. Нам вдалося це зробити. Трохи нервова гра була потім, тому що не могли забити якийсь період часу другий м'яч. Але після другого голу стало нам легше.

Працюємо далі. Попереду важливі матчі. Треба відновитися і готуватися до «Динамо».