ФК Динамо. Георгій Бущагн

Найважливіші цифри 19-го туру УПЛ – у нашому традиційному огляді.

«Шахтар» 11-й раз поспіль перемагає «Кривбас» у рідних стінах (м'ячі 29-6).

Донеччани, які завдали 9-го розгрому криворіжцям, святкують рекордну 150-ту велику вікторію на своєму полі.

Загальна безпрограшна серія помаранчево-чорних у зустрічах із біло-червоно-чорними досягає 15 матчів (+14=1), а домашня – 23-х (+19=4).

Дмитро Криськів стає автором 10-го дубля «Шахтаря» у поєдинках із «Кривбасом», а Артем Бондаренко – 90-го гола донеччан криворіжцям.

Віктор Цуканов стає першим гравцем 2006 року народження, задіяним гірниками в УПЛ.

ФК Шахтар. Віктор Цуканов

«Кривбас» зазнає 45-ї великої поразки в УПЛ.

Прінс Аду на 474-й хвилині перериває безгольову серію біло-червоно-чорних у гостьових баталіях з помаранчево-чорними, а також дві сухі серії гірників: загальну – на 413-й хвилині та домашню – на 323-й.

М'яч, забитий Тимуром Стецьковим, стає 700-м, пропущеним «Шахтарем» у чемпіонатах України.

«Динамо» святкує загалом 6-ту вікторію поспіль (м'ячі 15-4), а в рідних стінах – 4-ту (м'ячі 9-2).

Домашня безнічийна серія киян сягає 11 матчів (+8-3).

Динамівці забивають «Чорноморцю» 28 матчів поспіль, повторюючи особисте досягнення, встановлене у поєдинках із «Маріуполем», а на своєму полі – у всіх 27, піднімаючи планку рекорду УПЛ.

Оновлюють біло-сині і ще один рекорд чемпіонатів, обходячись без мирових у всіх 27 домашніх баталіях із синьо-чорними 27 (+24-3).

Олександр Тимчик проводить 50-й матч в УПЛ за «Динамо», а Георгій Бущан – 1-й як капітан киян.

Роман Григорчук стає першим тренером «Чорноморця», який провів 150 поєдинків в українських чемпіонатах (+54=40-56, 168-178).

«Верес» зазнає 3-ї поразки поспіль, як загалом (м'ячі 1-6), так і в гостях (м'ячі 1-5).

Рівняни встановлюють новий особистий антирекорд, обходячись без перемог на чужих полях 16 матчів поспіль (=4-12).

Марко Мрвальєвич на 546-й хвилині перериває гостьову безгольову серію червоно-чорних.

«Ворскла» стає автором 20-ї вольової перемоги сезону-2023/24.

Сергій Долганський святкує першу вікторію на посаді головного тренера полтавців (у 2-й грі), а Сергій Лавриненко зазнає 10-ї поразки на чолі «Вереса».

«Полісся» завершує свою безпрограшну серію, яка склала 11 матчів (+5=6). Востаннє житомиряни поступалися суперникам 16 вересня 2023 року – 0:1 у гостях із «Чорноморцем».

200-й матч у кар'єрі в лавах українських клубів проводить Артем Шабанов (ЧУ – 166, КУ – 20, ЄК – 14).

«Рух» святкує 10-у вікторію в елітному дивізіоні під керівництвом Віталія Пономарьова.

Бразилець Таллес стає першим легіонером жовто-чорних, який провів 50 матчів в УПЛ.

«Олександрія» проводить 60-й сухий матч у рідних стінах.

Підопічні Руслана Ротаня не пропускають 3 гри поспіль, як загалом (277 хвилин), так і на своєму полі (315 хвилин).

Загальна безголева серія чорно-жовто-зелених у зустрічах із «Зорею» досягає 282-х хвилин, а домашня – 360.

200-й матч у кар'єрі проводить Кирило Ковалець (ЧУ – 187, КУ – 7, ЄК – 6).

Луганчани повторюють особистий рекорд 10-річної давнини, втретє поспіль поділивши очки з господарями.

Команди Юрія Коваля підписують 20-ту мирову в українських чемпіонатах.

«Минай», який здобув першу перемогу в сезоні, завершує свою безвиграшну серію, яка склала 16 матчів (=7-9).

ФК Минай

Закарпатці вдесяте досягають успіху в рідних стінах в елітному дивізіоні.

Сергій Корнійчук на 408-й хвилині перериває домашню безгольову серію «Миная». Його гол стає 50-м, пропущеним жовто-синіми в гостях.

Першу вікторію на тренерській посаді у чемпіонатах України святкує Желько Любенович (у 3-й грі).

«Букет» антирекордів видає на гора «Металіст 1925». Харків'яни зазнають загалом 7-ї поразки поспіль (м'ячі 8-21), а на чужих полях - 5-ї (м'ячі 6-14), пропускають загалом 12 матчів поспіль, а на виїзді – 9, і продовжують гостьову безвиграшну серію до 9 матчів (=2-7).

Жовто-сині виходять у одноосібні «лідери» сезону за кількістю зароблених червоних карток – 7.

«Дніпро-1» здобуває 10-ту перемогу в УПЛ під керівництвом Юрія Максимова.

250-й матч у чемпіонатах України проводить Олександр Караваєв («Динамо»), 1-й – Зе Гоміш, Артем Присяжнюк (обидва – «Чорноморець»), Натанаель Сантіні («Кривбас») та Віктор Цуканов («Шахтар»).

У 3-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Євген Морозко («Верес»), у 2-му – Іван Матюшенко («Минай») та Олів'є Тілль (ЛНЗ).

5-й м'яч в УПЛ забивають Юхим Конопля та Тимур Стецьков, 1-й – Сергій Корнійчук, Марко Мрвальєвич, Євген Скіба (усі – у 2-й грі) та Олексій Сич (у 38-й)

3-й дубль в українських чемпіонатах робить Сергій М'якушко, 2-й – Дмитро Криськів.

50-й сухий матч в УПЛ проводить Микита Шевченко, 5-й – Дмитро Ледвій, 1-й – Олександр Кемкін (у 4-й грі).

2-гу червону картку у чемпіонатах України отримує Жордан, 1-у – Хрвоє Іліч (у 17-му матчі) та Ростислав Русин (у 53-му).

50-й «гірчичник» цього сезону заробляють для своїх команд Євген Банада («Верес») та Данило Хрипчук («Ворскла»).

20-й поєдинок у елітному дивізіоні проводить арбітр зі Львова Богдан Блавацький.

Юрій ЛЯХОВЕЦЬКИЙ

(3)

Список бомбардирів Серії А після голу Довбика, хет-триків Ретегі та Тюрама
Футбол | 07 жовтня 2024, 11:07 0

У чемпіонаті Італії завершився 7-й тур, на рахунку українського форварда 3 забиті м'ячі