0

В Італії рознесли Рому: «Не можуть утримати перевагу, яку створив Довбик»

Луїджі Ферраджоло залишився незадоволеним грою римлян у грі проти Монци у 7-му турі Серії А

Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

Коментатор Radio Radio Луїджі Ферраджоло розкритикував гру Роми у матчі 7-го туру італійської Серії А з Монцою (1:1).

«У мене таке враження, що ця команда і цей тренер далеко не підуть. Команда, яка повинна створювати багато гольових моментів, забиває один гол, а потім з такою легкістю пропускає у відповідь... У Серії А не можна робити стільки помилок – багато помилялися Пеллегріні та Коне. Вони не змогли навіть втримати перевагу, яку створив Довбик, проти останньої команди в турнірній таблиці. Я розчарований.

Рома не бачить воріт, у неї немає лідера. Команді бракує гравців, які здатні піти у вирішальний дриблінг. Навіть у захисті завжди робляться помилки. Матч, який можна було легко виграти, завершився внічию. У першому таймі команда діяла непогано, але в другому таймі вони повернулися до звичних помилок і, перш за все, деякі гравці зникли», – сказав Ферраджоло.

6 жовтня Рома розписала світову з Монцею у 7-му турі чемпіонату Італії з рахунком 1:1. Український форвард вовків Артем Довбик забив єдиний м'яч команди на 61-й хвилині.

Відеоогляд матчу Монца – Рома (1:1)