Арбітр: Олексій Деревинський (Хмельницький).

Стадіон: «Ніка» (м. Олександрія, Кіровоградська область).

03 березня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

03 березня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

03 березня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано чотири хвилини

03 березня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Кампос та Герреро отримали по жовтій картці. Кампосу за фол против Герреро, який міг втікти сам на сам з голкіпером. Герреро попереджений за своє незадоволення.

03 березня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Мишньов пробив з-за меж штрафного майданчика - дуже неточно.

03 березня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Після передачі з кутового Ковалець пробив ногою в один дотик - повз ворота пролетів м'яч.

03 березня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

У складі Олександрії Скорко гратиме замість Копини.

03 березня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Вантух вийшов на поле замість Рейса.

79’

Небезпечно!

Герреро пробив з лінії півкола штрафного майданчика, Шевченко відбив у падінні.

03 березня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Потрійна заміна у складі Олександрії. Сігеєв, Де та Джевані гратимуть замість Калюжного, Калітвінцева та Кулакова.

03 березня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Яцик на куті штрафного майданчика обіграв суперника та пробив в ближній кут. Шевченко забрав м'яч до рук.

03 березня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

МОМЕНТ!

Калітвінцев прострілив від правої лінії штрафного майданчика, Башич зіграв на перехопленні, Кулаков намагався добити м'яч у ворота, але Сапутін кинувся в ноги та не дозволив завдати удару.

03 березня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

ВИЛУЧЕННЯ!

Джордан отримав другу жовту картку за фол у центрі поля. Це друге попередження гравця Зорі.

03 березня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Яцик з правого флангу увійшов до штрафного майданчика, намагався прострілити, але захисник зіграв на перехопленні. М'яч знову відскочив до Яцика, той пробив з гострого кута, у ворота не влучив.

03 березня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Герреро та Антюх добре взаємодіяли у штрафному майданчику, Антюх віддав пас на Яцика, але тому не дозволили пробити захисники.

03 березня о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Мишньов затримав руками опонента та зірвав атаку Олександрії.

03 березня о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

У складі Олександрії Бєляєв замінив Шулянського.

03 березня о 16:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Подвійна заміна у складі Зорі. Замість Чурка гратиме Мишньов, замість Бугая - Антюх.

03 березня о 16:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Джордан помилився при передачі, втратив м'яч і був вимушений фолити, щоб зірвати атаку господарів.

03 березня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Кампос протягнув м'яч від центра поля майже до штрафного майданчика і завдав удару. Сапутін у падінні забрав м'яч до рук.

03 березня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Мартинюк пробив з-за меж штрафного майданчика, Джордан заблокував.

03 березня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Руслан Ротань отримав попередження. Був дуже незадоволений тим, що арбітр Деревинський не зафіксував фол після підкату Батагова проти Михайленко.

03 березня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Небезпечно!

Олександрійці втратили м'яч поблизу штрафного майданчика. Кирюханцев наблизився до воріт і намагався поцілити в дальній кут. Неточною

03 березня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Яцик зі штрафного влучив у стінку.

50’

М'яч влучив в руку Калюжному за пару метрів від лінії штрафного майданчика. Призначено штрафний удар.

03 березня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Небезпечно!

Герреро отримав м'яч на хід від партнера, увійшов до штрафного майданчика та завдав удару з району лівого кута воротарського майданчика. М'яч пролетів поруч з дальньою стійкою воріт.

03 березня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 березня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +1

Копина навісив у штрафний майданчик, Сапутін спокійно забрав м'яч до рук.

03 березня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину

03 березня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Небезпечно!

Джордан невдало вибив м'яч головою, той опинився у Михайленко. Гравець Олександрії завдав удару приблизно з 12 метрів, але не влучив у ворота.

03 березня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Ковалець намагався обіграти одразу трьох опонентів у штрафному майданчику Зорі. Не подужав.

03 березня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Зовсім непомітний сьогодні Герреро. Зараз лише відзначився емоційною реакцією на рішення арбітра.

03 березня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Джордан намагався технічно обіграти одразу двох опонентів у штрафному майданчику господарів, але відпустив м'яч і сфолив.

03 березня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Капітан Олександрії продовжить гру.

32’

Ковалець отримав ушкодження.

03 березня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

У другій половні тайму футболісти Олександрії значно прискорилися.

03 березня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Небезпечно!

Після прострілу з лівого флангу Кулаков скинув м'яч під удар Калітвінцеву, той намагався поцілити в дальній кут воріт, але промахнувся.

03 березня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Ковалець завдав удару з-за меж штрафного майданчика, Сапутін легко забрав м'яч до рук.

03 березня о 16:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Ще два кутові виконали олександрійці. Після розіграшу другого було падіння гравця команди Ротаня у штрафному майданчику, арбітр не призначив пенальті

03 березня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Калітвінцев навісив з кутового, Джордан виграв верхову боротьбу, м'яч полетів над поперечиною воріт Зорі.

03 березня о 15:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Калітвінцев виконав навіс зі штрафного удару, Башич головою вибив м'яч на кутовий.

03 березня о 15:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Тепер вже господарі заробили штрафний удар поблизу карної зони Зорі.

03 березня о 15:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Невдало виконали штрафний олександрійці. М'яч влучив у стінку.

03 березня о 15:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Логінов і Бугай опинилися на газоні. Арбітр зафіксував порушення з боку Логінова. Попередження з грубу гру.

03 березня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Ще одна подача Калітвінцева, цього разу з гри, з правого флангу. Сапутін забрав м'яч до рук.

03 березня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Калітвінцев виконав кутовий удар. Сапутін надійно зіграв на виході.

03 березня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Небезпечно!

Зоря виконала штрафний удар з відстані близько 25 метрів, трохи ліворуч від центру. Яцик завдав потужного удару, Шевченко зачепив м'яч рукою - поперечина!

03 березня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Команди переважно тримають м'яч в центральній частині поля. Олександрія провела одну швидку атаку, але вона не завершилася ударом по воротах.

03 березня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

На перших хвилинах Зоря більше володіє м'ячем.

02 березня о 21:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 3 березня, ФК «Олександрія» та луганська «Зоря» зустрінуться у матчі 19-го туру чемпіонату України з футболу. Поєдинок відбудеться на стадіоні «Ніка» в Олександрії (Кіровоградська область). Початок призначено о 15:30.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Олександрія» у минулому турі відзначилася гарною грою та нічиєю проти донецького «Шахтаря», а також непорозумінням із заявкою Івана Калюжного. Тепер команді загрожує технічна поразка. «Зоря» в 18-му турі перервала свою п'ятиматчеву безвиграшну серію. Ця перемога стала для «чорно-білих» лише третьою у поточному чемпіонаті.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Олександрія» – «Зоря».