Ярослав ВИШНЯК: «Напрацювали на перемогу, хоча Верес свої шанси мав»

Головний тренер «Колоса» – про перемогу в Рівному

232
0
ФК Колос. Ярослав Вишняк

Головний тренер ковалівського «Колоса» Ярослав Вишняк поділився враженнями від перемоги у Рівному над «Вересом» (2:0).

- Найперше – дякую за можливість грати Силам оборони України. Велика подяка нашим воїнам.

По грі – звісно, враження позитивні. Бо нам вдалося перемогти міцного суперника. «Верес» непогано підсилився взимку і ставить завдання зберегти прописку в УПЛ. Тому ми максимально серйозно готувалися до цієї гри.

Перший тайм вийшов дещо сумбурним. Для обох команд – це перша офіційна гра після тривалої паузи. Футболісти звикали до газону, атмосфери від присутності вболівальників на стадіоні. Але гра була відкритою, обидві команди грали на перемогу.

По перерві ми заспокоїлися, забрали м'яч під свій контроль і якісно напрацювали на перемогу. Хоча, і «Верес» свої шанси мав.

Приємно, що повернулися на трибуни вболівальники. Футбол – це для них. Вважаю, їм гра сьогодні сподобалася.

Я сьогодні задоволений грою команди і ставленням футболістів до гри.