25 лютого о 14:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 лютого о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 лютого о 14:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 лютого о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

ГООООООООООООООООООЛ!

Паулаускас подвоїв перевагу Колоса!

Провал на лівому фланзі рівнян. Тотовицький виконав передачу у штрафний майданчик, Гітіс Паулаускас прийняв м‘яч на лінії воротарського і пробив у кут воріт.

25 лютого о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Янаков змінив Дахновського у складі Вереса.

25 лютого о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

ГООООООООООООООООЛ!

Цуріков класним ударом відкрив рахунок!

Тотовицький перехопив передачу на своїй половині поля, обіграв опонента та розігнав контратаку Колоса. Цуріков завершив її ударом у верхній кут воріт!

79’

Кучеров пробив з-за меж штрафного майданчика, Мілько заблокував ударю

25 лютого о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Небезпечно!

Когут вчасно вийшов далеко з воріт та випередив Топалова. Коліном вибив м'яч і врізався в Топалова. Арбітр не зафіксував порушення правил.

25 лютого о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Банада та Кучеров зіштовхнулися в центрі поля. Кучеров отримав пошкодження обличчя.

25 лютого о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Дієго вийшов на поле замість Велетня.

25 лютого о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Футболісти обох команд багато бігають та часто втрачають м'яч.

25 лютого о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Заміни у складі Вереса. Микола Гайдучик вийшов на поле замість Марка Мрвальєвича. Дмитро Годя гратиме замість Яго Сікейри.

25 лютого о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Заміна у складі Колоса. Паулаускас вийшов на поле замість Безбородька.

25 лютого о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Тотовицький віддав класну передачу на Топалова у штрафний майданчик. Той пробив в дальній кут, але не влучив.

25 лютого о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Дахновський пройшов лівим флангом, намагався віддати під удар партнеру в штрафний майданчик, пас вийшов неточним. Кухарук пробив з-за меж штрафного майданчика - неточно.

25 лютого о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Після навісу з лівого флангу виникла метушня у штрафному майданчику Вереса. М'яч відлетів до Демченко, той пробив метрів з десяти - повз ворота.

25 лютого о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Заміни у складі Вереса. Замість Балана і Шастала гратимуть Гакман та В.Шарай.

25 лютого о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Небезпечно!

Тотовицький отримав м'яч на відстані близько 8 метрів від воріт, але пробив вище воріт.

25 лютого о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Небезпечно!

Цуріков пробив злету після навісу з правого флангу. Удар з близької відстані вийшов неточним.

25 лютого о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Один з асистентів головного тренера Вереса отримав попередження за зайві розмови.

25 лютого о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Фесюн надійно зіграв на виході під час навісу з правого флангу.

25 лютого о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Демченко затримав і підштовхнув руками Яго в центрі поля.

25 лютого о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Демченко пробив приблизно з 20 метрів - повз ворота.

25 лютого о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Другий тайм, як і перший, команди розпочали в повільному темпі.

25 лютого о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

25 лютого о 13:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

25 лютого о 13:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Колос виконав штрафний удар. М'яч було встановлено правіше від центру на відстані близько 25 метрів. Топалов пробив над стінкою, Когут відбив м'яч, який летів під поперечину.

25 лютого о 13:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

МОМЕНТ!

Дуже небезпечно було біля воріт Колос. Після навісу від Дахновського Яго пробив головою з лінії воротарського майданчика. М'яч полетів по центру, Фесюн зумів зреагувати та відбити. М'яч покотився вздовж лінії воріт, гравець Вереса на встиг зіграти на добиванні.

25 лютого о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Яго відібрав м'яч у Мілька неподалік від штрафного майданчика. Бразицель вирішив пробити з-за меж штрафного - неточно.

25 лютого о 13:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Фесюн не дотягнувся до м'яча після навісу з кутового, Банада пробив головою, але не влучив у ворота. Арбітр зафіксував напад на голкіпера. Мрвальєвич врізався у Фесюна, коли той у воротарському майданчику намагався зіграти на виході.

25 лютого о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Дахновський прийняв м'яч у штрафному майданчику, відпасував під удар Мрвальєвича. Нападник пробив невдало.

25 лютого о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Балан виконував навіс. м'яч полетів у дальній верхній кут воріт, Фесюн перевів м'яч за ворота.

25 лютого о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Колос виконав кутовий. Захисник Вереса вибив м'яч зі штрафного майданчика.

25 лютого о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди трохи заспокоїли гру.

25 лютого о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Банада головою перервав пас на Велетня в штрафний майданчик. Було небезпечно.

25 лютого о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Тотовицький виконав пас низом по центру та ледь не розрізав всю оборону Вереса. Когут вийшов за межі штрафного майданчика та вибив м'яч.

25 лютого о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Штрафний удар для Колоса. Відстань до воріт близько 30 метрів по центру. Демченко потужно пробив, але влучив у стінку.

25 лютого о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Гра стала більш відкритою.

13’

Тотовицький завершив контратаку Колоса ударом з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

25 лютого о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Яго впав у штрафному майданчику Колоса та схопився за обличчя. Арбітр показав, що порушення не було. ВАР не втрутився.

25 лютого о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Небезпечно!

Після навісу з правого флангу Жуліо Сезор пробив головою з кута воротарського майданчика - Фесюн у стрибку відбив м'яч. Банада підібрав м'яч та намагався пробити приблизно з 12 метрів — гравець Колоса заблокував удар.

25 лютого о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Шастал виконав навіс, Фесюн забрав м'яч до рук.

25 лютого о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Когут легко забрав м'яч до рук після навісу від Тотовицького.

25 лютого о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Мрвальєвич віддав пас на хід Яго, але трохи засильно. Міг бути вихід сам на сам.

25 лютого о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Безбородько сфолив в атаці.

25 лютого о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Перші три хвилини минули у повільному темпі. Команди володіють м'ячем переважно центрі поля.

25 лютого о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

25 лютого о 12:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

24 лютого о 23:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 25 лютого, у матчі 18-го туру чемпіонату України з футболу зустрінуться рівненький «Верес» і ковалівський «Колос». Команди зіграють на полі стадіону «Авангард» у Рівному. Початок зустрічі заплановано на 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Верес» невдало відіграв осінню частину сезону. Під керівництвом Сергія Лавріненка команда виграла лише два матчі із шістнадцяти. Невтішні результати призвели до зміни головного тренера – навесні команда гратиме під керівництвом 41-річного Олега Шандрука. На другу частину сезону команда підсилилася такими українськими футболістами, як Євген Банада, Дмитро Шастал, Євген Морозко, Денис Янаков, а також чорногорським форвардом Марком Мрвальєвичем.

«Колос» у першій частині чемпіонату набрав 21 залікових балів. З таким показником команда Ярослава Вишняка посідає дев’яте місце в турнірній таблиці. У міжсезоння «Колос» орендував у «Шахтаря» Дмитра Топалова, який здатний грати на різних позиціях. Також до команди прийшов форвард збірної Литви Гітіс Паулаускас.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Верес» – «Колос».