Андрій БЛІЗНІЧЕНКО: «Думав, що з працевлаштуванням проблем не виникне»
Досвідчений футболіст шукає нову команду після відходу з Вереса
![Андрій БЛІЗНІЧЕНКО: «Думав, що з працевлаштуванням проблем не виникне»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/143/orig_668717.jpg)
Після зміни тренерського штабу в «Вересі» Андрій Блізніченко відразу ж виявився не потрібним рівненській команді, з якою 22 січня 2024 року розірвав контракт за обопільною згодою сторін.
В розмові з кореспондентом Sport.ua 29-річний півзахисник, в активі якого є 74 зіграні матчі та 11 забитих голів в складі збірних України різних вікових груп, розповів, чим займається після того, як покинув «Верес».
– Оскільки, ще виступаючи за «Верес», я залікував всі травми, то думав, що з працевлаштуванням проблем не виникне. Але, схоже, я був налаштований надто оптимістично.
– Пропозицій не надходить?
– Було кілька телефонних розмов з представниками клубів, але після обміну думками, далі справа не рухалася. Зокрема, контактував з директором першолігового ФК «Діназ» Сергієм Стареньким, який говорив, що вишгородська команда зацікавлена в мені, що зі мною зв'яжеться головний тренер Олександр Головко. На цьому поки все.
– Які твої подальші дії?
– Зараз підтримую спортивну форму в Дніпрі. Тренуюся двічі на день з колишніми футболістами «Дніпра». Почуваюся добре. Відганяю від себе думки про завершення кар'єри. Тоді починаю згадувати свої голи, забиті в складі «Дніпра», турецького «Карабюкспора», молдовського «Шерифа», «Вереса» й повертається наснага та переконаність, що свого останнього слова в футболі я ще не сказав.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Сергій ПАЛКІН: «Іноземні гравці вірять в Україну. Для Шахтаря це важливо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696553.jpg)
![Сергій ПАЛКІН: «Іноземні гравці вірять в Україну. Для Шахтаря це важливо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696553.jpg)
«Гірники», незважаючи на активну фазу повномасштабної війни, продовжують підсилюватись легіонерами
![Q2 Ліги чемпіонів. Визначено суперника для невдахи пари Партизан – Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696501.jpg)
![Q2 Ліги чемпіонів. Визначено суперника для невдахи пари Партизан – Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696501.jpg)
Лугано поступився вдруге Фенербахче і зіграє у Q3 Ліги Європи
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696432.jpg)
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696432.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696422.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696422.jpg)
![В Карпатах медогляд проходить бразильський легіонер](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696557.jpg)