16-19 лютого відбулися матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії 2023/24

4573
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

16-19 лютого відбулися матч 25-го туру Ла Ліги 2023/24.

Лідер чемпіонату «Реал» Мадрид зіграв унічию на виїзді проти «Райо Вальєкано» з рахунком 1:1. Український голкіпер королівського клубу Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та пропустив гол на 27-й хвилині від Рауля де Томаса, який реалізував пенальті.

«Жирона» разом із українськими футболістами Артемом Довбиком та Віктором Циганковим не зуміла скористатися осічкою «вершкових» і в гостях поступилася «Атлетіку» Більбао 2:3. Довбик та Циганков вийшли у стартовому складі. Артем відіграв увесь поєдинок, а Віктора було замінено на 89-й хвилині на Крістіана Стуані.

На 49-й Циганков відзначився голом. Для нього це 8-й м'яч у 43 іграх у футболці «червоно-білих». На його рахунку також 9 асистів.

«Барселона» завдяки дублю Роберта Левандовськи виграла у «Сельти» 2:1, а «Атлетіко» Мадрид на своєму полі розгромив «Лас-Пальмас» 5:0.

«Валенсія» та Роман Яремчук зіграли унічию із «Севільєю» – 0:0. Українець вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 73-й на Хесуса Васкеса.

Наразі перше місце у таблиці чемпіонату Іспанії продовжує займати «Реал» із Луніним. У підопічних Карло Анчелотті 62 очки. На 2-й позиції йдуть Артем Довбик, Віктор Циганков та Ко. «Жирона» має 56 пунктів.

«Барселона» досить близько підібралася до команди Мічела. У каталонців 54 бали, що на 3 бали більше, ніж у «Атлетіко» (51), який йде 4-м. Топ-5 замикає «Атлетік» – 49.

Футбол | 28 квітня 2024, 10:36 0

Захисник «Руху» став 10-м гравцем, який забив у ході матчу у свої та чужі ворота