Матч-трилер у Віго. Барселона вирвала перемогу у Сельти на останній хвилині

Дубль у складі гостей оформив Роберт Левандовськи

1009
1
Getty Images/Global Images Ukraine. ФК Барселона

У суботу, 17 лютого, відбувся матч 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зіграли «Сельта» та «Барселона».

Гра пройшла на стадіоні «Балаїдос» та завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей.

На гол Роберта Левандовськи у першому таймі господарі після перерви відповіли точним ударом Яго Аспаса. А уже на останній компенсованій арбітром хвилині Левандовськи реалізував пенальті та приніс каталонцям три очки. Поляк забив з другої спроби, адже спочатку промахнувся, але рефері побачив порушення правил і Роберт вдало перебив одинадцятиметровий.

«Синьо-гранатові» посідають третю сходинку у Ла Лізі, відстаючи від «Жирони», яка йде другою та має гру у запасі, на 2 залікові бали.

Ла Ліга. 25-й тур, 17 лютого

Сельта – Барселона – 1:2

Голи: Аспас, 47 – Левандовськи, 45, 90+7 (пен).

Сельта: Гуаїта, Мінгеса (Васкес, 85), Старфельт, Домінгес (Нуньєс, 46), Рістіч (Санчес, 59), Де Ла Торре, Тапія, Бельтран, Альєнде (Сведберг, 77), Аспас, Ларсен (Дувікас, 85).

Барселона: Тер Стеген, Кунде, Араухо (Мартінес, 46), Кубарсі, Жоау Канселу, Крістенсен (Гюндоган, 58), де Йонг, Педрі (Лопес, 75), Ямаль, Левандовськи, Роке (Рафінья, 58).

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЛА ЛІГИ

(4)

Відбулися перші півфінальні матчі Ліги чемпіонів 23/24. Хто вийде у фінал?
Футбол | 02 травня 2024, 06:30 0

«Баварія» та «Реал» зіграли внічию (2:2), «Боруссія Д» мінімально обіграла «ПСЖ» (1:0)