На радість Довбику та Циганкову. Реал з Луніним втратив очки проти Райо

Матч 25-го туру Ла Ліги закінчився з рахунком 1:1

11349
34

Сьогодні, 18 лютого 2024 року, відбувся матч 25-го туру чемпіонату Іспанії між «Райо Вальєкано» та мадридським «Реалом». Гра закінчилася з рахунком 1:1.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Королівський клуб досить швидко вийшов уперед. Вже на 3-й хвилині поєдинку «Реал» втік в контратаку, яку вдало завершив Хоселу.

Проте на 27-й хвилині «Райо» отримав право на пенальті і Рауль де Томас не схибив. Він пробив пенальті по центру воріт, а український голкіпер Андрій Лунін, що відіграв поєдинок повністю, стрибнув у лівий від себе кут.

Завдяки цій нічиїй «Жирона» з Довбиком та Циганковим отримує шанс наблизитися до «Реала» на відстань 3 очок. Для цього 19 лютого треба перемагати «Атлетік» Більбао.