1

Мічел оцінив програний матч Жирони, в якому Циганков забив гол

19 лютого жиронці поступилися «Атлетіку» Більбао з рахунком 2:3

Getty Images/Global Images Ukraine. Мічел

19 лютого відбувся матч 25-го туру Ла Ліги між командами «Атлетік» Більбао та «Жирона». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь «басків».

Український футболіст «червоно-білих» Віктор Циганков вийшов на поле у стартовому складі та був замінений на 89-й на Крістіана Стуані. На 49-й українець оформив перший гол гостей у цьому поєдинку.

Після завершення зустрічі головний тренер «Жирони» Мічел прокоментував поразку своїх підопічних:

«Ми чекали на складний матч, з дуже хорошим тиском з боку суперника і спробами вийти з-під тиску і триматися вертикально. Нам не вистачило першого тайму та не вистачило рішучості у третій зоні. Другий тайм – добре. Ми створювали гольові ситуації, а також припускалися помилок при спробі забити голи. Гра велася, але нам не вистачало глибини у моменти першого тайму, коли ми домінували.

Не можна вимагати, щоб ми завжди перемагали. Індивідуальні помилки – це відповідальність усієї команди. Я прошу, щоб вони виходили та розігрували м'яч. Ми робили паси назад, особливо під час їхнього другого голу.

Я йду з відчуттям, що ми не знали, як створити вертикальність, коли домінувати, і нам доведеться продовжувати працювати над цим.

Я хотів захистити від Іньякі. Хуанпе захищав нас, і ми зосередилися на Мігелі. Захищати Вільямса непросто, і це коштувало нам м'яча у просторі та деяких втрат.

У Сан-Мамесі постраждали усі. Вони — ті, хто найбільше забиває в Ла Лізі, і просто захист не дасть нам шансу. Три ігри складні, і, можливо, у грі з Реалом то були не ми. У двох інших – так, ми намагалися, але не змогли, і ми, як і раніше, перебуваємо у привілейованому становищі. Я не говорю, що ми команда чемпіонів, але ми не збираємося вийти з боротьби», – сказав Мічел.

Відео голів та огляд матчу Атлетік Більбао – Жирона – 3:2