Голи: Беренгер, 2, 56, І. Вільямс, 60 – Циганков, 48, Е. Гарсія, 75

«Атлетік»: Сімон – Берчіче, Вівіан, Альварес (Паредес, 86), Лекуе (Де Маркос, 30) – Галаррета, Прадос (Весга, 86) – Беренгер, У. Гомес (Сансет, 74), І. Вільямс – Гурусета (Н. Вільямс, 74).

Запасні: Агірресабала, Муньяїн, Д. Гарсія, І. Гарсія, Вільялібре, Р. Гарсія, Арес.

«Жирона»: Гассаніга – Гутьєррес, Хуанпе, Е. Гарсія, Мартінес (Валері, 74) – А. Гарсія, Еррера (Стуані, 89) – Савіо, Мартін (Порту, 74), Циганков (Соліс, 88) – Довбик.

Запасні: Карлос, Фуїдіас, Б. Гарсія, Торре, Яакобішвілі, Артеро.

Арбітр: Хосе Марія Санчес Мартінес (Лорка, Іспанія).

Стадіон: «Сан-Мамес» (Більбао, Іспанія).

19 лютого о 23:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

19 лютого о 23:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +8

МОМЕНТ! Хуанпе в центрі штрафного замикав сильну подачу з правого флангу головою, але не влучив у дальній.

19 лютого о 23:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

МОМЕНТ! Закидання до лівого флангу штрафного на Савіо той завершував ударом під воротаря, Сімон парирував ногою, після чого здалеку добивав Соліс, але головою в порожні не пустив м'яч Вівіан.

19 лютого о 23:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

МОМЕНТ! Стінка Довбика та Порту на правому куті воротарського завершилась ударом Артема повз ближню стійку з рикошетом від захисника.

19 лютого о 23:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме дев'ять хвилин.

19 лютого о 23:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Стуані з'явився замість Еррери.

19 лютого о 23:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Циганкова поміняли на Соліса.

19 лютого о 23:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Альвареса поміняли на Паредеса.

19 лютого о 23:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Весга гратиме замість Прадоса.

19 лютого о 23:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Порту з правого флангу штрафного покотив на другий темп, а Савіо пробив на трибуни.

19 лютого о 23:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Можна грати.

19 лютого о 23:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Погано стало комусь із уболівальників.

19 лютого о 23:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Алейш виконав подачу штрафного з правого флангу до воротарського, Еррера пропусти, а Ерік замкнув!

19 лютого о 23:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

На заміну Арнау вийшов Валері.

19 лютого о 23:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Замість Мартіна вийшов Порту.

74’

Гомеса поміняли на Сансета.

19 лютого о 23:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Гурусету замінив Ніко Вільямс.

19 лютого о 23:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Довбику не дали вільно обробити переведення на правий фланг атаки.

19 лютого о 23:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Ерік отримав пошкодження під час підкату на правому фланзі власного штрафного.

19 лютого о 23:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

МОМЕНТ! Дивом Гассаніга у воротарському не дозволив Вільямсу розстріляти порожні ворота під час передачі з правого флангу захисту.

19 лютого о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

МОМЕНТ! М'яч на правому фланзі воротарського відскочив від Хуанпе на ногу Беренгеру, але той із розвороту пробив невдало.

19 лютого о 23:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Завантажили м'яч до лівого флангу штрафного для Савіо, але той його не приборкав.

19 лютого о 23:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Альварес просто вибив м'яч на чужу половину із лівого флангу атаки, але вільямс перед штрафним пішов від двох захисників та пробив у лівий кут!

19 лютого о 23:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Беренгер у дотик у центрі штрафного завершив передачу з правого флангу від Гурузети, який до цього забрав м'яч у Мігеля.

19 лютого о 23:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Ерік штовхнув у спину Гомеса, який прискорювався лівим флангом атаки.

52’

Арбітри не дали відмашку на тлі падіння Вільямса на правому фланзі штрафного.

19 лютого о 23:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Тримає пресинг Жирона, але від середини поля.

19 лютого о 23:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

ГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Подачу з лівого флангу від Мігеля далі на Циганкова до воротарського перевів Мартін!

19 лютого о 23:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

19 лютого о 22:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

19 лютого о 22:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через дві хвилини.

19 лютого о 22:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

МОМЕНТ! Вільямс рибкою в центрі штрафного завершив подачу з лівого флангу від Берчіче, але спрямував м'яч до рук воротаря.

19 лютого о 22:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Навіс із лівого флангу на дальній стійці не пустив до Вільямса Мігель.

19 лютого о 22:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Господарі вирішили пограти з м'ячем у центрі поля.

19 лютого о 22:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Беренгер в офсайді отримав передачу до лівого флангу атаки.

19 лютого о 22:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

МОМЕНТ! Циганков із правого флангу покотив на Довбика, а той відкинув на Ерреру під дальній удар, проте партнер поцілив повз праву стійку.

19 лютого о 22:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Вівіан у центрі штрафного перехопив простріл Савіо з лівого флангу.

19 лютого о 22:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Замість Лекуе з'явився Де Маркос.

19 лютого о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Лекуе отримав травму.

19 лютого о 22:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Еррера отримав підкат у ноги від Лекуе перед власним штрафним.

19 лютого о 22:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

МОМЕНТ! Вільямс зайшов до правого флангу штрафного на швидкості, але пробив повз ближню стійку.

19 лютого о 22:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Діагональ на правий фланг для Циганкова полетіла в аут.

19 лютого о 22:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Жирона в глибині атаки тримає м'яч.

19 лютого о 22:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Гурузета отримав по ногах від Хуанпе в центрі поля.

19 лютого о 22:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

МОМЕНТ! Закручений дальній удар Циганкова з правого флангу пролетів повз протилежну стійку.

19 лютого о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Савіо спрямував подачу з лівого флангу на суперників.

19 лютого о 22:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Контроль м'яча від Жирони цими хвилинами.

19 лютого о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Пас п'ятою від Мартіна на Алейша на правому фланзі атаки перехопили.

19 лютого о 22:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Довбик головою штовхав на правий фланг штрафного, але Циганков не зачепився.

19 лютого о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

МОМЕНТ! Довбик відіграв на Циганкова до правого флангу штрафного, той крутив під поперечину, але Сімон потягнув.

19 лютого о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

МОМЕНТ! Вільямсу з правого флангу покотив до центру штрафного Гурузета, але партнер у дальній не влучив.

19 лютого о 22:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Удар Вільямса з правого флангу штрафного блокували одразу два захисники в підкаті.

19 лютого о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Пресинг тепер від Жирони на чужій половині.

19 лютого о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

ГГГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Беренгер пробігся з правого флангу до зони перед штрафним під помилку захисника, після чого пробив у дальній кут!

19 лютого о 22:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Атлетік у пресингу грає від початку гри.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

19 лютого о 21:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19 лютого о 21:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19 лютого о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 лютого о 21:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 19-го лютого, відбудеться поєдинок 25-го туру іспанської Прімери, в якому змагатимуться баскський «Атлетик» і каталонська «Жирона». Матч пройде в Більбао (Іспанія), на полі стадіону «Сан-Мамес», початок о 22:00.

Команда Мічела продовжує боротьбу за чемпіонський титул, але вже з меншими перспективами обігнати мадридський «Реал». Виною тому поразка на «Сантьяго Бернабеу» трохи більше тижня тому (0:4), після якої відрив «галактікос» збільшився до п'яти очок. Однак вони вже зіграли внічию проти «Райо Вальєкано» в дербі (1:1), тож каталонці можуть скоротити дистанцію знову. Але для цього треба перемогти на найбільш «незручному» для гостьових команд стадіоні Іспанії, де господарі поля лише одні – баски.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Атлетік» – «Жирона».