Микола ЗОЦ: «Як завжди в біатлоні, багато чого ще можна покращувати»
Старший тренер жіночої команди України – про змішану естафету на чемпіонаті світу
![Микола ЗОЦ: «Як завжди в біатлоні, багато чого ще можна покращувати»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/132/orig_666429.jpg)
Старший тренер жіночої команди України Микола Зоц підсумував змішану естафету на чемпіонаті світу 2024 у чеському Нове Мєсто.
– Які думки були перед стартом, наскільки справдилися ваші очікування?
– Перед стартом стараємось зайве відганяти в сторону, думаємо тільки про професійні моменти по самій гонці, прокручуємо їх в голові, передаємо настанови спортсменам. Стосовно результату, на сьогодні, якщо говорити про результат на фініші — тверду четвірочку я б поставив. Але, як завжди в біатлоні, багато чого ще можна покращувати.
– Юлія Джима сьогодні доволі швидко стріляла, це була ваша настанова?
– Юля була, можна сказати, на самопідготовці, а швидкострільність загалом відпрацьовується в команді. Але вона старається — це видно, бачить, що інші дівчата працюють швидше і намагається не відставати. Я попереджу її, що важливо дотримуватись золотої середини, щоб не загубити якість стрільби. Та у швидкострільності у Юлі прогрес є.
– Два слова про Іру, чому саме її обрали фінішеркою?
– Іра у непоганому стані, вона надійна в стрільбі. Ми поставили її на фінішний етап з тактичних міркувань, думали більше про те, щоб зберегти якомога вищу позицію до четвертого етапу.
– Наскільки ви задоволені швидкістю Юлі та Іри?
– Лижі зараз у всіх команд високого рівня, зі змащенням сьогодні у когось вийшло краще, у когось — гірше. Важко змагатися у швидкості з такими суперниками, як Бреза-Буше, але це можливо. В естафетах нам потрібно додавати за рахунок інших компонентів: десь — куражу, десь — ризику, працювати більш розслаблено, як у житті, а ми зажаті. Якщо додати в цьому, то ми будемо більш конкурентними. Сьогодні ми пробігли доволі непогано, і знаємо, в чому треба додавати. Тільки бери та працюй.
– Христину Дмитренко чекаємо у спринті?
– Обов'язково. Якщо буде добре здоров'я, то так. Крім неї, бігтимуть Джима, Петренко та Меркушина.
Нагадаємо, що в дабл-міксті команда Украни посіла сьоме місце.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ВІДЕО. Динамо прилетіло в Белград на матч із Партизаном](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696360.jpg)
![ВІДЕО. Динамо прилетіло в Белград на матч із Партизаном](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696360.jpg)
Київська команда перелетіла з Польщі до столиці Сербії
![«Прилетіло так, що я не чув зал». Усик – про найважчий момент бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696350.jpg)
![«Прилетіло так, що я не чув зал». Усик – про найважчий момент бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696350.jpg)
Олександр Усик згадав аперкот від Тайсона у шостому раунді
![Джошуа розкритикував Ф'юрі за образи в бік Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696352.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696306.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696306.jpg)
![Названо найкращого нападника світу. Зірка збірної України на п'ятому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696234.jpg)
![Названо найкращого нападника світу. Зірка збірної України на п'ятому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696234.jpg)