До лазарету дніпрян може потрапити Олег Горін

2691
0
СК Дніпро-1. Олег Горін

У п'ятницю, 2 лютого, на підготовчому зборі в Туреччині «Дніпро-1» провів товариський матч із польським клубом «Ракув» і зазнав великої поразки з рахунком 1:4.

У складі «Дніпра-1» у перерві поєдинку на поле вийшов півзахисник Олег Горін. Він замінив Едуарда Сарапія і, згідно з рішенням наставника команди Юрія Максимова, мав відіграти зустріч до кінця.

Утім, як інформує пресслужба «Дніпра-1», на 65-й хвилині Сарапію знову довелося повернутися до гри – Горін через травму не зміг продовжити гру і був замінений. Ступінь пошкодження в Олега Горіна, який, до слова, сьогодні, 2 лютого, відзначає своє 24-річчя, медичний штаб «Дніпра-1» має оцінити пізніше.

Горін у першій частині сезону-2023/2024 провів за «Дніпро-1» в УПЛ 4 матчі, отримав 2 попередження.