Чемпіон Польщі розгромив Дніпро-1 на зборах у Туреччині

«Ракув» здобув перемогу з рахунком 4:1

4249
2
СК Дніпро-1

Сьогодні, 2 лютого 2024 року, відбувся товариський матч «за закритими дверима» між польським «Ракувом» та українським «Дніпром-1». Гра закінчилася з рахунком 4:1 на користь номінальних господарів.

Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перший гол був забитий вже на 4-й хвилині, коли за «Ракув» відзначився молодий Анте Црнац. На 17-й хвилині перевагу поляків подвоїв Жан Карлос Сілва.

Спробував розпочати камбек на 38-й хвилині Едуард Сарапій, але вже за 6 хвилин «Ракув» зусиллями Бартоша Новака забив втретє. Крапка в матчі була поставлена тим же Новаком на 69-й хвилині – 4:1.