Тарас ЛЕСЮК: «Останнім пострілом треба було влучати»
Український біатлоніст – про спринт на етапі Кубка світу в Рупольдингу
![Тарас ЛЕСЮК: «Останнім пострілом треба було влучати»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/109/orig_661854.jpg)
Український біатлоніст Тарас Лесюк поділився думками щодо спринту на етапі Кубка світу 2023/24 в німецькому Рупольдингу.
– Тарасе, прикро, але ви зупинилися всього в одному кроці від залікової зони, чого сьогодні не вистачило, щоб показати трішки кращий результат?
– Чого не вистачило? Та зрозуміло, що останнім пострілом треба було влучати, це був ключовий момент сьогоднішньої гонки, який відділив мене від залікової зони і значно кращого результату на фініші.
– Чим обумовлений промах на другій стрільбі?
– Щодо промаху, то, мабуть, я думками вже був на трасі, не вистачило цієї холоднокровності та витримки, щоб не поспішаючи, спокійно все закрити і вирушати на фінішне коло.
– До Рупольдинга ви виступали на черговому етапі Кубка IBU в італійському Мартелі, наскільки вам важко перелаштовуватися з тієї достатньо спокійної атмосфери до адреналіну, інших швидкостей, шуму трибун, нервів Кубка світу?
– Якщо порівнювати ці два кубки, то мені комфортніше та й приємніше виступати на Кубку світу. Тут адреналін, азарт, можливість змагатися із топовими атлетами на трасі та стрільбищі. Така атмосфера, вболівальники — все це дуже імпонує. Однозначно, Кубок світу мені більше подобається.
– Як почуваєте себе перед завтрашньою гонкою переслідування?
– Щодо самопочуття, то все начебто непогано. Були невеликі проблеми на фінішному колі із правою ногою — вона трохи затерпла. Не можу навіть пояснити чому, але права стопа і частина ноги до коліна якось заніміли. Та в цілому самопочуття хороше, тож вже налаштовуюся на завтрашній старт.
Нагадаємо, що у спринті Тарас Лесюк посів 41-ше місце.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Без медалі. Україна завершила фінал у спортивній гімнастиці на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696268.jpg)
![Без медалі. Україна завершила фінал у спортивній гімнастиці на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696268.jpg)
Чоловіча збірна України посіла 5-те місце
![ХЛАНЬ: «Не думаю, що в Аргентини багато тактики. Грають, ніби орда біжить»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696331.jpg)
![ХЛАНЬ: «Не думаю, що в Аргентини багато тактики. Грають, ніби орда біжить»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696331.jpg)
Півзахисник олімпійської збірної України поділився думкою про суперника
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696241.jpg)
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696241.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
![ФОТО. Емоції Білодід після вильоту з Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696212.jpg)
![ФОТО. Емоції Білодід після вильоту з Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696212.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361983.png)
![PETP0](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361983.png)