Володимир ГЕНІНСОН: «Покинув Чорноморець зі своєї волі, хочу прогресувати»
Колишній топ-менеджер «Чорноморця» – про свій відхід із клубу
![Володимир ГЕНІНСОН: «Покинув Чорноморець зі своєї волі, хочу прогресувати»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/95/orig_659066.jpg)
Колишній віцепрезидент одеського «Чорноморця» Володимир Генінсон пояснив причини, через які він ухвалив рішення залишити займану посаду в клубі.
«Рішення було прийнято насправді кілька тижнів тому. Це моє внутрішнє рішення. Усе дуже просто: у мене є своє бачення щодо розвитку не тільки клубу, а й щодо розвитку футболу. Я бачу, що це має бути фундаментальний проєкт, на роки. Тобто, не зараз тут узяти якнайшвидше кубок або виграти чемпіонство.
Усе потрібно починати з низів, із дитячо-юнацького футболу, для цього будувати академію. Після цього вже накачувати основну команду юнаками, які виросли в одеському регіоні, тобто своїми молодими талантами, які після цього будуть сяяти і прославляти нашу збірну України.
Ми почали вже цей шлях. Він пробивався дуже важко, як ви знаєте. Була перезапущена академія, після чого вона була закрита і зараз перезапущена заново. Таланти є, Одеса завжди славилася талантами.
Тож це моє внутрішнє рішення. Покинув клуб зі своєї волі, покинув його, тому що хочу далі прогресувати, розвиватися і розвивати український футбол», – розповів Генінсон.
Раніше Sport.ua з власних джерел стало відомо, де може продовжити свою діяльність Володимир Генінсон.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Ігор ЯВОРСЬКИЙ: «Дебют Полісся в єврокубках виявився провальним»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696872.jpg)
![Ігор ЯВОРСЬКИЙ: «Дебют Полісся в єврокубках виявився провальним»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696872.jpg)
Відомий експерт підбив підсумок виступу житомирського клубу в Лізі конференцій
![Анонс Олімпіади на 1 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696652.jpg)
![Анонс Олімпіади на 1 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696652.jpg)
Sport.ua представляє анонс 6-го дня ОІ-2024 спільно з FAVBET
![«Жадібне пузо, я...» Усик відповів Ф'юрі на звернення щодо реваншу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696582.jpg)
![Нездоланний бар'єр. Полісся й у другому матчі програло Олімпії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696821.jpg)
![Відомо, за якої умови Холанд залишить Ман Сіті. Він хоче тільки в один клуб](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696608.jpg)
![Відомо, за якої умови Холанд залишить Ман Сіті. Він хоче тільки в один клуб](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696608.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/142/thumb_388443.jpg)
![Александр Белогубко](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/142/thumb_388443.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/6/thumb_361232.jpg)
![Remark](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/6/thumb_361232.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/142/thumb_388443.jpg)
![Александр Белогубко](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/142/thumb_388443.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/121/thumb_384202.jpg)
![Выталкиватель парашутистов](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/121/thumb_384202.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/165/thumb_353004.png)
![stalevar1250](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/165/thumb_353004.png)