«Це вже історія». Тренер Металіста 1925 назвав причини поразки Олександрії
Олег Голодюк заявив про втому підопічних
![«Це вже історія». Тренер Металіста 1925 назвав причини поразки Олександрії](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/83/orig_656775.jpg)
Наставник «Металіста 1925» Олег Голодюк оцінив гру з «Олександрією» (0:3) у 17-му турі Української Прем’єр-ліги та підбив підсумок першої частини сезону:
– Нам банально не вистачило сил. Через наш щільний графік, нам було важко грати і в рівних складах, а після вилучення, вже догравали, наскільки вистачало сил.
– Другий тайм дуже відрізнявся, так «Олександрія» додала?
– Ні, ще у першому таймі навіть було видно на розминці та ще на передматчевому тренуванні, що хлопці дуже втомлені. У нашому чемпіонаті,є дехто грає одну гру на два тижні, а ми три гри за дев'ять днів. От і вся різниця. Є регламент, хтось його виконує, хтось – ні, але це вже таке.
– Можно від вас коротенький підсумок осінньої частини сезону?
– Були різні періоди, десь були на підйомі, десь, як зараз, великий спад пішов. Напевно, те місце, на яке ми зараз опустились, ми не маємо права там знаходитись. Звичайно, підсумок незадовільний. Я з себе провини не знімаю, десь винен тренерський штаб.
– Могли б виділити два матчі, один найкращий із знаком плюс та найгірший?
– У нас було багато матчів де гра команді давалась, але з тих чи інших причин, не було результату. Щодо провальних, це проти «Кривбаса», вони нас переграли закономірно, провалили гру з «Оболонню» та матч сьогодні. Це ті три матчі, які ми провалили. У всіх інших, навіть якщо ми програвали, по грі, ми точно не заслуговували на поразки. Це вже історія, а результат на табло. Як підсумок, те місце де ми зараз, відображає нашу роботу.
– Які плани на міжсезоння?
– Це потрібно спитати у керівництва клубу, які у них подальші плани. Тренерський штаб із себе відповідальності не знімає, результати незадовільні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ВІДЕО. Трансгендер зламав носа суперниці на ОІ. Дівчина відмовилася від бою](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696791.jpg)
![ВІДЕО. Трансгендер зламав носа суперниці на ОІ. Дівчина відмовилася від бою](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696791.jpg)
Анджела Каріні не захотіла продовжувати поєдинок проти Імана Хеліфа, що змінила стать
![Сенсації не сталося. Визначено другу фіналістку Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696864.jpg)
![Сенсації не сталося. Визначено другу фіналістку Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696864.jpg)
Донна Векич у двох сетах впевнено переграла Анну Кароліну Шмідлову в 1/2 фіналу
![Ноттінгем Форест – Вільярреал. Прогноз і анонс на товариський матч](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696879.jpg)
![«Я вам грошей дам!» Усик жорстко звернувся до УЄФА після матчу Полісся в ЛК](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696841.jpg)
![«Я вам грошей дам!» Усик жорстко звернувся до УЄФА після матчу Полісся в ЛК](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696841.jpg)
![Анонс Олімпіади на 2 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696854.jpg)
![Анонс Олімпіади на 2 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696854.jpg)