Запасні: Потімков, Мартинов, Капінус, Коваленко, Червак, Фарина, Ременюк, Абдуллаєв, Фрімпонг.

«Олександрія»: Шевченко, Кравченко (Савченко, 57), Сігеєв (Ващенко, 87), Кулаков (Андрейчук, 80), Шулянський (Калітвінцев, 87), Кулаковський, Логінов, Плакса, Скорко, Джевані (Безерра, 57), Копина.

Запасні: Долгий, Єрмаков, Ернандес, Мартинюк О., Смирний, Шостак, Погорілий.

Стадіон: «Лівий берег» (урочище «Млинове», Київська область).

11 грудня о 15:58 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

90’ +2

Металіст 1925 забив гол, але його не зарахували через поштовх у спину.

11 грудня о 15:57 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +2

Калітвінцев пробив з-за меж штрафного майданчика - м'яч пролетів над поперечиною.

11 грудня о 15:56 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +1

Небезпеяно!

Ще один сейв Сидоренка. Голкіпер відбив удар Безерри впритул.

Компенсовано дві хвилини

11 грудня о 15:53 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
87’

Замість Сігеєва на поле вийшов Ващенко, замість Шулянського - Калітвінцев.

11 грудня о 15:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
83’

ГОООООООООООЛ!

Капінус помилився, Плакса вийшов сам на сам та переграв Сидоренка.

11 грудня о 15:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
82’

Мартинюк отримав по ногах від Сігєва.

11 грудня о 15:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
80’

Андрейчук вийшов на поле замість Кулакова.

11 грудня о 15:43 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
77’

Сидоренко перевів м'яч на кутовий після удару з-за меж штрафного майданчика.

11 грудня о 15:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
76’

Плакса отримав жовту картку за те, що витягнув щитки з-під гетрів. Не можна порушувати амуніцію під час гри. Так само не можна знімати футболку.

21-річний гравець показав щитки на камеру. А на них було написано: "Поверніть Героїв Азовсталі".

11 грудня о 15:41 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
75’

ГОООООООООООООООООООЛ!

Плакса ударом з-за меж штрафного майданчика подвоїв перевагу Олександрії! М'яч влучив у дальню стійку та влетів у ворота.

11 грудня о 15:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
74’

Шулянський пробив з меж штрафного майданчика, Сидоренко не дуже вдало вібив м'яч, захисник підстрахував.

11 грудня о 15:39 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
73’

МОМЕНТ!

Після навісу зі штрафного гравці Олександрії двічі пробили з кількох метрів. Спочатку Сидоренко здійснив сейв, потім м'яч влучив у Євгена Ткачука.

11 грудня о 15:37 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
71’

ВИЛУЧЕННЯ

Жичиков сфолив проти гравця Металіста 1925, який мчав до воріт харків'ян. Захисник отримав другу жовту картку.

11 грудня о 15:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
70’

Захисник Металіста 1925 вибив м'яч зі штрафного майданчика після подачі з кутового.

11 грудня о 15:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
66’

Дмитренко пробив злету з-за меж штрафного майданчика - Шевченко без проблем забрав м'яч до рук. Перший удар у площину воріт Металіста 1925.

11 грудня о 15:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
64’

ГООООООООООООООООЛ!

Олександрія відкрила рахунок. Тричі в одній атаці били по воротах підопічні Ротаня, третій удар став результативним.

Спочатку Шулянський пробив приблизно з 18 метрів - Сидоренко відбив м'яч у лівий бік від себе. Гравець Олександрії зіграв на добиванні - м'яч влучив у штангу. Потім він опинився у Скорка, який потужно пробив у дальній кут воріт.

11 грудня о 15:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
63’

Шулянський підібрав м'яч, увійшов до штрафного майданчика та з лівого його краю прострілив, Сидоренко зіграв на перехопленні та з другою спроби забрав м'яч до рук.

11 грудня о 15:26 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
61’

Скорко зі штрафного потужно пробив - м'яч влучив у стінку.

11 грудня о 15:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
60’

Андрій Ткачук попереджений за підкат ззаду.

11 грудня о 15:22 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
57’

Подвійна заміна у складі Олександрії. Замість Кравченка на поле вийшов Савченко, Безерра гратиме замість Джевані.

11 грудня о 15:21 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
56’

Шевченко спокійно забрав м'яч до рук після навісу з кутового.

55’

Дмитренко промчав лівим флангом, увійшов до штрафного майданчика, намагався віддати на Сидорова, але передача вийшла дуже незручною.

11 грудня о 15:14 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
48’

Жичиков руками схопив суперника у центрі поля.

11 грудня о 15:11 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
46’

У перерві сталася подвійна заміна у складі Металіста 1925: Сидоров гратиме замість Борячука, Русин - замість Арі Моури.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

11 грудня о 14:54 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

11 грудня о 14:53 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
45’ +3

Сігеєв потужно пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у Євгена Ткачука та вилетів за межі поля.

11 грудня о 14:52 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
45’ +2

Джевані на лінії штрафного майданчика перекинув опонента, Сидоренко зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

11 грудня о 14:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
45’ +1

Мартинюк увірвався у штрафний майданчик, вийшов на ударну позицію, але пробити не зміг.

11 грудня о 14:50 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано три хвилини

11 грудня о 14:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
42’

Габелок в центрі поля затримав руками Кулакова. Попередження за перешкоджання розвитку атаки.

11 грудня о 14:45 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
40’

За 40 хвилин команди один раз на двох влучили у площину воріт...

11 грудня о 14:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
35’

Кравченко пробив з-за меж штрафного майданчика — м'яч пролетів над поперечиною.

11 грудня о 14:35 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
29’

МОМЕНТ!

Курило обрізався перед штрафним майданчиком. Джевані відібрав у нього м'яч, увійшов до штрафного майданчику та завдав удару - Сидоренко у падінні здійснив сейв та врятував Металіст 1925 від голу. Зазначимо також, що Джевані міг би пробити краще.

11 грудня о 14:31 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
25’

Після подачі на ближню стійку Борячук намагався пробити головою, але вийшло невдало.

11 грудня о 14:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
24’

Моура навісив у штрафний майданчик, Логінов вибив м'яч на кутовий.

11 грудня о 14:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
20’

Олександрія виконала кутовий. Подачу на ближню стійку перервав гравець 1925-х.

11 грудня о 14:22 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
17’

Джевані з правого флангу змістився трохи ближче до центру та пробив з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

11 грудня о 14:18 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
12’

Небезпечно!

Шулянський отримав м'яч у на лівому краю штрафного майданчика та зробив пас в район 11-метрової позначки. Там за м'яч боролися Дмитренко та Кулаковський. Гравець Олександрії впав. Після консультації з ВАР арбітр показав, що пенальті не призначатиме.

11 грудня о 14:14 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
9’

Дмитренко намагався обіграти Скорка на лінії штрафного майданчика, захисник виграв цю дуель.

11 грудня о 14:13 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Після активних двох стартових хвилин темп гри знизився.

11 грудня о 14:12 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Пенальті не буде.

11 грудня о 14:11 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
6’

Кулаков у боротьбі з Курилом впав. ВАР перевіряє момент.

11 грудня о 14:07 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
2’

Кулакво увійшов до штрафного майданчика, захисник вибив м'яч.

11 грудня о 14:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
1’

Металіст 1925 одразу пішов в атаку. М'яч поки що тримають харків'яни.

11 грудня о 14:05 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Підопічні Ротаня вийшли на поєдинок у формі незвичного кольору – помаранчевого. Це пов’язано зі 75-річчям олександрійського футболу. За інформацією пресслужби клуба, помаранчева форма – це знак пошани до першого професійного клубу міста ФК «Шахтар», який був заснований у 1948 році. Він виступав у чемпіонаті УРСР в 60-х роках минулого століття.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

11 грудня о 13:59 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Металіст 1925 ще жодного разу не перемагав Олександрію: дві нічиї та три поразки.

Сьогоднішній матч - 30-й домашній для Металіста 1925 в УПЛ.

11 грудня о 13:58 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Команди вийшли на поле.

11 грудня о 13:29 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

11 грудня о 13:17 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

10 грудня о 18:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Харківський «Металіст 1925» і ФК «Олександрія» зустрінуться у понеділок, 11 грудня, у матчі 17-го туру чемпіонату України з футболу. Зустріч відбудеться на стадіоні «Лівий берег» на Київщині. Початок запланований на 14.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Обидві команди знаходяться зовсім поряд із зоною вильоту, тому перед зимовою паузою у чемпіонаті їм потрібно набирати очки. Підопічні Олега Голодюка програли чотири матчі поспіль. Команда Руслана Ротаня після успішного старту, коли у двох матчах здобули 6 очок, не могли виграти десять матчів поспіль. Ця серія закінчилася лише 11 листопада у 14-му турі, коли був обіграний «Верес».

У першому колі поточного чемпіонату в Олександрії виграли господарі поля завдяки голу Артема Шулянського. Після 15 зіграних матчів в чемпіонаті України з футболу «Олександрія» має у своєму активі 13 очок, а «Металіст 1925», відігравши 16 поєдинків, має 15 залікових балів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» – «Олександрія».