Золотов зробив дальній навіс, Варакута рукою вибив м'яч за межі поля.

10 грудня о 16:50 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

10 грудня о 16:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Бурда отримав жовту картку за те, що зірвав атаку Чорноморця.

10 грудня о 16:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
80’

У складі Колоса Оріховський гратиме замість Мілька.

10 грудня о 16:39 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
79’

Мілько пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у гравця Чорноморця та полетів за межі поля.

10 грудня о 16:38 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
78’

Колос виконав два кутові удари поспіль. Без небезпеки для воріт Варакути.

10 грудня о 16:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
76’

ГОООООООООООООООЛ!

Путря пробив верхом трохи лівіше від центра воріт, Фесюн впав у лівий нижній кут.

10 грудня о 16:35 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
75’

ПЕНАЛЬТІ!

Штогрін увійшов у штрафний майданчик, але Фесюн завадив йому пробити. Потім воротар намагався забрати м'яч в ногах у Васильєва та зачепив його ноги руками.

10 грудня о 16:33 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
73’

Тотовицький замінив Салабая у складі Колоса.

10 грудня о 16:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
71’

Салабай пробив з-за меж штрафного майданчика. Варакута у падінні забрав м'яч до рук.

10 грудня о 16:26 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
66’

Штогрін отримав ушкодження у боротьбі з чотирма суперниками.

10 грудня о 16:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
64’

Гучек небезпечно атакував Салабая.

10 грудня о 16:21 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
61’

Подвійна заміна у складі Колоса. Мякушко гратиме замість Ільїна, Болбат - замість Велетня.

10 грудня о 16:20 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
60’

Небезпечно!

Кузик протягнув м'яч по центру до штрафного майданчика, відпасував праворуч на Бадібангу, той навісив, Шпорн пробив з ходу - повз ворота.

10 грудня о 16:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
56’

Золотов попереджений за розмови.

55’

Авагімян намагався пробити з-за меж штрафного майданчика, завадив захисник.

10 грудня о 16:13 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
53’

Демченко виконав сильний навіс з кутового, гравець Чорноморця вибив м'яч зі штрафного майданчика.

10 грудня о 16:08 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
49’

Демченко виконав штрафний удар. Після верхової боротьби м'яч відскочив до Бурди, але він не зміг нормально пробити по воротах.

10 грудня о 16:05 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
46’

У перерві також сталася заміна у складі Колоса: Золотов замість Лучкевича.

46’

Перша заміна у складі Чорноморця. Авагімян гратиме замість Ієде.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

10 грудня о 15:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

Колос виконав штрафний удар. Було завдано удару з далекої відстані - м'яч пролетів вище воріт.

10 грудня о 15:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
43’

Одесити розіграли класну комбінацію в один дотик, Єрмаков отримав м'яч у штрафному майданчику та прострілив - захисник Колоса зіграв на перехопленні.

10 грудня о 15:45 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
40’

Демченко виконав передачу на дальню стійку. Захисник пропустив м'яч, Лучкевич не очікував цього та не зміг пробити по воротах.

10 грудня о 15:39 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
35’

Бадібанга отримав м'яч ближче до правого краю штрафного майданчика. Легіонер завдав удару - захисник заблокував.

10 грудня о 15:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
32’

Кузик у контратаці протягнув м'яч від центру поля до штрафного майданчика та завдав удару - захисник заблокував.

10 грудня о 15:31 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
28’

Мілько пробив головою після навісу з правого флангу - повз ворота пролетів м'яч.

10 грудня о 15:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
26’

Варакута відбив м'яч після удару з-за меж штрафного майданчика.

10 грудня о 15:29 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
25’

Небезпечно!

Кузик з меж з кута штрафного майданчика від лицьової лінії навісив на дальню стійку, Штогрін завдав удару головою - трохи невлучно.

10 грудня о 15:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
21’

Колос виконав кутовий удар. Захисник Чорноморець намагався пробити ногою, але удар не вдався.

10 грудня о 15:21 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
18’

кузик пробив з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

10 грудня о 15:20 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
16’

Бадібанга виконав навіс з правого флангу, Фесюн зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

10 грудня о 15:17 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
13’

Протягом п'яти хвилин команди діють переважно між штрафними майданчиками.

10 грудня о 15:11 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
8’

Небезпечно!

Колос провів швидку контратаку. Салабай змістився з лівого флангу до центра та пробив з лінії півкола штрафного майданчика. М'яч пролетів поруч з дальнім нижнім кутом воріт.

10 грудня о 15:09 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
6’

Кузик виконав штрафний удар майже від центру поля. Пішов навіс, Бондаренко вибив м'яч в аут.

10 грудня о 15:07 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
3’

Демченко завдав удару здалеку — м'яч пролетів неподалік від верхнього кута воріт.

10 грудня о 15:05 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
2’

Колос пресингує на чужій половині поля.

1’

Колос одразу пішов в атаку. Удар з меж штрафного майданчика було заблоковано.

10 грудня о 15:04 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

10 грудня о 14:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

10 грудня о 14:35 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

09 грудня о 22:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У неділю, 10 грудня, відбудеться матч 17-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють одеський «Чорноморець» та ковалівський «Колос». Початок поєдинку на полі стадіону «Чорноморець» в Одесі призначено на 15.00.

«Колос» не програє вже дев'ять матчів поспіль. Команда Ярослава Вишняка з 3-го вересня двічі виграла та сім разів зіграла внічию. «Чорноморець» зараз переживає чорну смугу. Підопічні Романа Григорчука програли чотири матчі поспіль.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Одеський «Чорноморець» у таблиці Української Прем'єр-ліги посідає 10 місце. У 15 матчах він набрав 19 очок. Ковалівський «Колос» посідає 8 місце, маючи 21 очко після 15 зустрічей. У матчі першого кола «Колос» переміг «Чорноморець» з рахунком 2:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» – «Колос».

(5)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву