03 грудня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме три хвилини.

03 грудня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Попереджений Степаненко за відкидання м'яча в центрі поля.

03 грудня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Бичек дограватиме замість Борячука.

86’

ПОПЕРЕЧИНА! Назарина нокаутував верхній каркас воріт потужним пострілом із зони перед штрафним.

03 грудня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

МОМЕНТ! Пішов повз дальній кут порожніх воріт удар Назарини над воротарем із правого флангу штрафного з передачі Зубкова.

03 грудня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Борячук здалеку з лівого флангу виконав закручений удар повз протилежну стійку.

03 грудня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

МОМЕНТ! Передачу Азарові до лівого флангу штрафного Егіналду з гострого кута завершив ударом повз дальню стійку!

03 грудня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Криськів пробив із пенальті в лівий нижній кут.

03 грудня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

ПЕНАЛЬТІ! Криськів у центрі штрафного прокинув передачу з правого флангу повз Червака, а той його збив.

03 грудня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Назарина вийшов на поле замість Бондаренка.

03 грудня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

МОМЕНТ! Гочолеішвілі на завершення контратаки через правий фланг пробив здалеку повз ліву стійку.

03 грудня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

МОМЕНТ! Сидоренко забрав удар Матвієнка низом із відскоку на правому фланзі штрафного.

70’

Червак перед штрафним заблокував дальній удар Егіналду з лівого флангу на протилежний кутовий.

03 грудня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Сидоров дограватиме замість Андрія Ткачука.

03 грудня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Матвієнко з правого флангу закинув на дальню стійку, де м'яч перехопив Сидоренко.

03 грудня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Ноги Криськіва в центрі поля підбив ззаду Борячук.

03 грудня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Чирук сфолив проти Гочолеішівілі на лівому фланзі атаки.

03 грудня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Замість Арі дограватиме Русин.

03 грудня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Юсова замінив Чирук.

03 грудня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Криськів запустив передачу на хід до правого флангу штрафного для Зубкова, який поклав захисника та пробив у дальній кут.

03 грудня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Не бачив фолу Борячука на правому фланзі оборони проти Азарові.

03 грудня о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Бондаренко не зміг перекинути Сидоренка з гострого кута на правому фланзі штрафного під час закидання на хід від Криськіва.

03 грудня о 18:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ! Сікан на ближній завершував подачу головою з кутового з лівого флангу від Криськіва, але поцілив повз дальню стійку.

03 грудня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

МОМЕНТ! Бондаренко обіграв суперника перед чужим штрафним, після чого низом покотив повз ліву стійку.

03 грудня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

МОМЕНТ! Сидоренку вдалось парирувати удар від Зубкова з гострого кута на правому фланзі штрафного під поперечину.

03 грудня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Невертона поміняли на Егіналду.

03 грудня о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 грудня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

03 грудня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме одну хвилину.

45’

МОМЕНТ! Під Сидоренка пробив із правого кута штрафного Зубков, але той забрав до рук.

03 грудня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Бондар не дотягнувся до м'яча перед воротарським під час спроби випередити воротаря, коли Матвієнко головою замикав подачу кутового з лівого флангу.

03 грудня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Заблокували спробу Бондаренка віддати пас із правого флангу штрафного.

03 грудня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ! Арі розвернувся на прийомі м'яча під час передачі з правого флангу на межі штрафного, але пробив над воротами.

03 грудня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Та що ж знову не так із Криськівим?

03 грудня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Гочолеішвілі виконав навіс із правого флангу за лицьову.

03 грудня о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Азарові в чистому підкаті зупинив ривок Арі лівим флангом контратаки.

27’

Просто немає м'яча в ногах 1925, але все одно тримаються.

03 грудня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Заблоковано дальній постріл із лівого флангу від Невертона.

03 грудня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Зубков змістився з правого флангу, але з центральної зони здалеку пробив над воротами.

03 грудня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Не вдається Шахтарю подолати щільний захист суперників.

03 грудня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Сікан у боротьбі на лівому фланзі штрафного заробив кутовий.

03 грудня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Криськів заробив кутовий ударом у суперника з лівого флангу штрафного.

03 грудня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

На Юсова до офсайду закинули м'яч до правого флангу штрафного.

03 грудня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Не дали пробити Бондарю головою на завершення подачі з лівого флангу на межу воротарського.

03 грудня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

МОМЕНТ! Криськів другим дотиком пробив точно у воротаря з передачі до правого флангу штрафного.

03 грудня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Заблокована спроба пробити з правого флангу штрафного в дальній кут від Криськіва.

03 грудня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Пас на лівий фланг атаки Невертон не дістав.

03 грудня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Азарові закинув із лівого флангу до штрафного, але спрямував м'яч до рук воротаря.

03 грудня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Пресинг від Шахтаря на чужій половині поля.

03 грудня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Бондар відпустив від себе м'яч у центрі поля, але суперники атаки з цього не розвинули.

03 грудня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

03 грудня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 3-го грудня, відбудеться поєдинок 16-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться донецький «Шахтар» і харківський «Металіст 1925». Матч відбудеться у Львові, на полі стадіону «Арена Львів», початок о 17:00.

Чинні чемпіони країни домоглися успіху на міжнародній арені, але зараз вони знову повертаються до справ у чемпіонаті, і тут у них далеко не все гаразд. «Дніпро-1» поступився напередодні в грі проти «Ворскли» (1:2), якій свого часу програвав і «Шахтар», тож «гірники» мають можливість ліквідувати їхній головний недолік – навіть перемоги в двох перенесених іграх не давали змоги наздогнати СК. Але тепер усе може стати набагато цікавішим. Ось тільки «Металіст 1925» під керівництвом Олега Голодюка може бути категорично проти такого сценарію.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» – «Металіст 1925».

(15)

Став відомий перший клуб, який вийшов із Чемпіоншипа в АПЛ 2024/25
Футбол | 27 квітня 2024, 01:00 2

«Лестер» повернеться в елітний дивізіон Англії, «лиси» гарантували як мінімум 2-ге місце