Ірина ПЕТРЕНКО: «Не скажу, що відпрацювала класно, але й не провалила»
Українська біатлоністка – про жіночу естафету на етапі Кубка світу в Естерсунді
![Ірина ПЕТРЕНКО: «Не скажу, що відпрацювала класно, але й не провалила»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/73/orig_654737.jpg)
Українська біатлоністка Ірина Петренко поділилась думками після жіночої естафети на етапі Кубка світу у шведському Естерсунді.
«Працювати довелося б у будь-якому разі. Дівчата, може, десь і не впоралися: дехто — на колі, хтось — психологічно. Але у кожного є право на помилку, ми всі — живі люди. Я можу помилятися і теж не роблю все ідеально, як і кожен з нас.
Звісно, насамперед тренер хоче зробити з нас справжню команду, щоб ми підтримували одна одну. Щоб були одна за всіх і вболівали одна за одну.
Зі старту працювала з Аннамарі Лампич, вона мене одразу обійшла на першому підйомі. Але всі знають мої якості по трасі, швидкість — поки не можу з нею впоратися. Не змогла триматися. Був досить важкий день: і траса м'яка, і сніг іде. Але такі умови були для всіх. Використала два додаткові патрони. Не знаю, як за часом, але мені здалося, що досить швидко впоралася. Враховуючи, що наразі у мене швидкострільність не дуже.
Щось посередині, мабуть. Не можу сказати, що відпрацювала класно, але й не скажу, що провалила. Могли зняти як колових? Ні, звісно, таких думок не було. Налаштовувалася працювати до останнього, хай там як. Відчувається втома, але й те не дивно: була одна естафета, індивідуальна гонка, інша естафета. Це нормальний стан», – сказала Петренко.
Нагадаємо, що українська четвірка в жіночій естафеті посіла 12-те місце.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Без медалі. Україна завершила фінал у спортивній гімнастиці на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696268.jpg)
![Без медалі. Україна завершила фінал у спортивній гімнастиці на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696268.jpg)
Чоловіча збірна України посіла 5-те місце
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696241.jpg)
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696241.jpg)
Даяна поступилася Камілі Осоріо в 1/16 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
![ГУДИМА: «Кілька днів відпочинку – й повний фокус на підготовку до ЧС»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696283.jpg)
![ГУДИМА: «Кілька днів відпочинку – й повний фокус на підготовку до ЧС»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696283.jpg)
![«Він закінчився». Ексчемпіон дав сміливий прогноз на реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696186.jpg)